Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat
 
trebon

Seznamte se s areálem TJ Jiskra Třeboň

Velké finále turnaje E.ON Junior Cup hostí areál TJ Jiskry Třeboň. Přečtěte si jeho zajímavosti a hlas domácí kabiny.

Přehled:
Oficiální název klubu:
 Tělovýchovná jednota Jiskra Třeboň
Internetové stránky klubu: www.jiskratrebon.cz 
Barvy klubu: bílá, modrá
Rok založení klubu: 1908

Stadion:
Oficiální název stadionu: Sportovní areál Hliník
Kapacita: 1 300 diváků

Zajímavosti:

  • Třeboň hrála tři roky třetí ligu - ČFL (1997 – 2000)
  • V poháru hrála mimo jiné i s ligovými týmy jako Dynamo Č. Budějovice, Slovan Liberec a Viktoria Plzeň

Lubomír Skála, předseda klubu TJ Jiskra Třeboň, hovoří nejen o turnaji, ale také o přestavbě areálu, ve kterém se koná Velké finále E.ON Junior Cupu:
Jak se těšíte na E.ON Junior Cup?
Na celorepublikové finále v pořadí 10. ročníku E.ON Junior Cupu se těším, a to protože budu mít možnost vidět nejlepší klubová mužstva v této žákovské kategorii. V novém areálu půjde o první velkou akci. Snad se nám podaří vše zvládnout.

Co od turnaje očekáváte?
Pro nás jako pro organizátory je to velká sportovní událost. Máme snahu účastníkům nabídnout maximum pro spokojenost a vytvořit pro ně příjemné prostředí. To platí i pro všechny hosty. Snad se nám to i podaří. Pro náš klub je to veliká vzpruha do další práce s mládeží a věřím, že i pro další funkcionáře i hráče klubu.

Jaké máte cíle před turnajem? Jaký u dětí vyznáváte styl hry?
Pro naše hráče mám přání, aby si turnaj užili ke spokojenosti a dosáhli i nějakého vítězství. Bude to pro ně velký osobní sportovní zážitek, tak ať si ho užijí společně s trenéry i rodiči.

Co vše se v areálu během přestavby změnilo?
Sportovní areál na Hliníku je komplexně a postupně budovaným sportovním areálem, kde nyní máme hřiště UMT, šatnový komplex a zázemí, nové přírodní hřiště o rozměrech 68 x 105 metrů a tréninkové hřiště 68 x 35 metrů. Obě včetně centrálního zavlažování. Umělé osvětlení máme na všech třech hřištích. Postavili jsme oboustrannou tribunu pro přírodní hřiště i hřiště s UMT. V tribuně je vytvořeno zázemí pro návštěvníky - potřebné sociální zařízení, bufet a technické zázemí. Zde bude mít šatnu náš A-tým. I díky blízkým lázním máme příslib, že náš areál budou na soustředění opět využívat mimo jiné AC Sparta Praha nebo SK Dynamo České Budějovice.

 
 
E.ON Junior Cup
Rodinný fotbálek na Facebooku