Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat
 
Tom Oldham

Soutěžte o nejnovější model kopaček PUMA

Cesc Fàbregas, Mario Balotelli a Marco Reus určitě patří i mezi tvé oblíbené fotbalisty. Právě ti v Barceloně představili novou kopačku PUMA evoPOWER s „barefoot“ technologií.

Na fotbalovém stadionu fotbalisté ukázali, jak jsou díky těmto kopačkám rychlí, silní a přesní. Při hře s míčem totiž tato kopačka připomíná kopání bosou nohou, díky čemuž je nejen pohodlná, ale také pomáhá fotbalistům v jejich výkonech a úspěších.

Jedná se o nejpokročilejší technologii značky PUMA v oblasti fotbalu. Fotbalista může v botě nohu volně ohýbat a různě manévrovat s míčem. Nová kopačka pomáhá hvězdným hráčům ve střílení gólů i v úspěšném bránění. Měkká pěnová vložka na nártu vytváří hladký a plochý povrch pro přesný kop do brány nebo na spoluhráče.

Na hřišti tuto svítivě oranžovou kopačku s barefoot technologií (barefoot v překladu znamená naboso) nosí již zmínění tři hráči - Cesc Fàbregas, Mario Balotelli a Marco Reus. Dále v nich hrají takové hvězdy jako například Yaya Touré, Nemanja Vidic, Dante a mnoho dalších. V Česku je obouvají hráči FC Viktoria Plzeň David Limberský a Marek Bakoš. Nosí je i kapitán české reprezentace Tomáš Rosický.

PUMA Football Club

PUMA Football Club je virtuální fotbalová komunita, která spojuje fotbalové fanoušky po celém světě. Kromě zábavy získají členové komunity snazší přístup k informacím o svých fotbalových hrdinech a dokonce i k nim samotným. Jako první se dozvídají o uvedení nových fotbalových PUMA produktů na trh, které si mohou i sami vyzkoušet! Navíc se mohou účastnit nejrůznějších soutěží a vyhrát tak slevy i samotné produkty. Chceš vyhrát třeba kopačky podepsané tvým oblíbeným fotbalistou? Připoj se ke komunitě PUMA Football Club a buď blíž svému idolu!

A kdo z hvězdných fotbalistů je členem PUMA Football Club? Samozřejmě jsou to Cesc Fàbregas, Sergio Agüero, Marco Reus, Gianluigi Buffon, Yaya Touré a mnozí další. Z českých hráčů jsou to kdo jiný než Tomáš Rosický a David Limberský.

Pravidelné novinky a další informace o komunitě se dozvíš na puma.com/footballclub, kde najdeš i odkazy na přihlášení prostřednictvím facebooku nebo emailem.

SOUTĚŽ o kopačky PUMA evoPOWER 1.2

Chceš se přiblížit hráčům jako Cesc Fàbregas, Mario Balotelli či Tomáš Rosický? Nyní máš jedinečnou šanci vyhrát kopačky, ve kterých hrají tyto světové hvězdy! A k tomu ti stačí jen správně zodpovědět jednu otázku a co nejpřesněji tipnout počet hráčů na E.ON Junior Cupu 2014.

Soutěžit můžeš od prvního regionálního kola E.ON Junior Cupu, které se koná 19. dubna v Chrudimi, do 29. června. Výherce bude vyhlášen 30. června 2014 a cena bude předána na Velkém finále, které se koná 6. – 7. září. Přesné znění pravidel nalezneš zde. Do formuláře nezapomeň vyplnit i soutěžní heslo, které nalezneš v magazínu věnovaném E.ON Junior Cupu 2014. Ten získáš na každém regionálním kole či v e-podobě na stránkách projektu.

„Kopačky Puma evoPOWER 1.2 jsou naše nejvyšší modelová řada,“ uvedla Gabriela Hrubá z marketingového oddělené společnosti Puma. „Velikost kopačky si určí sám výherce.“

Soutěžit můžeš zde!

 
 
E.ON Junior Cup
Rodinný fotbálek na Facebooku