Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat
 

Nejlepší hráči regionálních kol E.ON Junior Cupu

I. regionální kolo Chrudim (19. dubna):
Nejlepší hráč: Denis Holub (FC Hradec Králové 2004)
Nejlepší střelec: Hynek Hruška (20 gólů - Bohemians 1905)
Nejlepší brankář: Jakub Tlustý (MFK Chrudim)

II. regionální kolo Votice (26. dubna):
Nejlepší hráč:
Lukáš Penxa (ČAFC Praha)
Nejlepší střelec: Hugo Gerža (Slavia Praha - 15 gólů)
Nejlepší brankář: Michal Petřina (FK Dukla Praha)

III. regionální kolo Tachov (3. května):
Nejlepší hráč:
Lukáš Prokop (FC Viktoria Plzeň)
Nejlepší střelec: Ondřej Kričfaluši (Baník Sokolov - 34 gólů)
Nejlepší brankář: Jiří Mareš (FC Viktoria Plzeň)

IV. regionální kolo Jakubčovice nad Odrou (10. května):
Nejlepší hráč:
Vojtěch Petzuch (TJ Raduň)
Nejlepší střelec: Vojtěch Kocián (FC Baník Ostrava - 23 gólů)
Nejlepší brankář: Jeroným Vltavský (SFC Opava)

V. regionální kolo Strakonice (17. května):
Nejlepší hráč:
Albína Goretkiová (FK Spartak Kaplice)
Nejlepší střelec: Adam Špaček (Jindřichův Hradec - 27 gólů)
Nejlepší brankář: Martin Willmann (TJ Šumavan Vimperk)

VI. regionální kolo Boskovice (24. května):
Nejlepší hráč: Sabina Střížová (ČAFC Židenice Brno)
Nejlepší střelec: František Čejka (FC Boskovice - 21 gólů)
Nejlepší brankář: Martin Kučera (FC Sparta Brno)

VII. regionální kolo Hulín (1. června):
Nejlepší hráč:
Štěpán Beran (1.FC Slovácko)
Nejlepší střelec: Štěpán Beran (1.FC Slovácko - 26 gólů)
Nejlepší brankář: Martin Ležatka (1.FC Slovácko)

VIII. regionální kolo Náměšť nad Oslavou (7. června):
Nejlepší hráč:
 Martin Kožnar (FC Ivančice)
Nejlepší střelec: Lukáš Fila (Vysočina Jihlava - 22 gólů)
Nejlepší brankář: Adam Jonáš (FC Vysočina Jihlava)

IX. regionální kolo Ústí nad Labem (14. června):
Nejlepší hráč: 
Matyáš Korselt (FAPV)
Nejlepší střelec: Radek Šiler (Neratovice - 24 gólů)
Nejlepší brankář: Denis Švestka (SK Kladno)

X. regionální kolo Olomouc (21. června):
Nejlepší hráč:
 Adam Zapletal (SK HS Kroměříž)
Nejlepší střelec: Martin Ambrož (Olomouc - 22 gólů)
Nejlepší brankář: Dušan Šármík (1. HFK Olomouc)

Velké finále: Třeboň (6. a 7. září):
Nejlepší hráč:
Benjamin Tischler (Slavia Praha)
Nejlepší střelec: Josef Stárek (Sparta Praha - 17 gólů)
Nejlepší brankář: Samuel Grygar (Baník Ostrava)

 
 
E.ON Junior Cup
Rodinný fotbálek na Facebooku