Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat
 
hrajte

Hrajte s námi je program pro celé rodiny

Chcete si s rodinou užít kopici společné zábavy? Pak neváhejte a přijďte strávit svůj volný čas v nafukovací aréně pro rodinný turnaj či v E.ON Fotbalovém parku, který se skládá z netradičních fotbalových atrakc z dílny Michaela Rummeniggeho a v České republice jde o jedinečné fotbalové tréninkové pomůcky. Čeká na vás střelba na přesnost, lob, kuželky či rampa na procvičení citu kopu. Park disponuje i dalšími atrakcemi a můžete si nechat změřit rychlost kopu nebo si zkusit střelbu na přesnost. Oblíbená je i fotbalová aréna, což je kruhová uzavřená klec s brankami. Rodiny se mohou přihlásit do turnaje v nafukovací aréně.

V soutěžích se hrálo o lákavé ceny a zájezdy

V uplynulém roce se přes 100 rodin přihlásilo do soutěže Dejte jim svou tvář. Výhercem se stali Ohlídalovi z Prostějova, kteří předvedli nejlepší kreativitu a smysl pro focení. Ohlídalovi kromě fotoshootingu s profesionálním fotografem získali plno skvělých cen.

„Navštívili vybrané utkání španělské ligy Real Madrid – San Sebastian. Dále vyhráli elektrokolo BIKE.ON, vstupenky na utkání české reprezentace a pračku Gorenje powered by E.ON,“ upřesnil vedoucí marketingového oddělení společnosti E.ON Radek Bílý.

Další oblíbenou soutěží byla E.ON Fotbalová rodina, ve které vyhráli Joštovi z jihu Čech. Mohli se tak těšit na dva parádní zážitky. Nafotili sérii snímků s Petrem Čechem a s fotbalovou reprezentací vyrazili na kvalifikační utkání o světový šampionát Itálie – Česko.

„Potěšilo nás, že jsme letěli přímo s naší fotbalovou reprezentací v jednom letadle,“ uvedla maminka Martina Joštová. „Pro nás to je nezapomenutelný zážitek bez ohledu na výsledek.“ Česko v Itálii prohrálo 1:2. 

 
 
E.ON Junior Cup
Rodinný fotbálek na Facebooku