Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat
 
vstupenky_zoo_praha_2015

V pondělí bude zahájena soutěž o rodinné vstupenky do ZOO Praha

Po prosincové Velké vánoční soutěži, ve které bylo rozdáno skoro 200 cen, přináší E.ON Rodinný fotbálek další soutěž o lákavé ceny! „Naši fanoušci se mohou těšit na 20 rodinných vstupenek do ZOO Praha,“ říká Marek Pagač z marketingového oddělení energetické skupiny E.ON. Soutěž odstartuje v pondělí 12. ledna 2015.

„Dobrou zprávou pro všechny zájemce určitě je, že nebudou vyhrávat nejrychlejší fanoušci, jako tomu bylo ve Velké vánoční soutěži, ale šanci radovat se z výhry dostane opravdu každý,“ dodává dále Pagač.

Důvod je jednoduchý. Soutěž nebude mít kolový systém s odpověďmi, ale vyhodnocovat se budou všechny došlé odpovědi. Ty budou tvořit samy děti, protože půjde o jejich fantazii a představivost. „V pondělí zveřejníme na stránkách eonrodinnyfotbalek.cz několik témat, ze kterých si děti jedno vyberou a nakreslí na něj obrázek dle své kreativity.“

Jednu rodinnou vstupenku vyhraje 20 dětí, jejichž kresby budou vyhodnoceny jako nejlepší. „Rodinná vstupenka je pro dva dospělé a dvě děti,“ upřesnil Pagač. „Nebudeme mít na malby žádné extra požadavky. Zajímat nás bude dětská kreativita na vybrané téma.“ Soutěžní obrázky budete muset po dokončení poslat v termínu na adresu, která bude uvedena v pravidlech soutěže. 

Podrobná pravidla naleznete zde.

 
 
E.ON Junior Cup
Rodinný fotbálek na Facebooku