Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat
 
finale_VVS

Velká vánoční soutěž - ve finále dvojnásobek cen!

Velká vánoční soutěž má před sebou poslední 18. kolo. To se uskuteční během víkendu 20. - 21. prosince. Pro velký zájem dochází k úpravě pravidel a nebude rozdáno původních deset cen, ale rovnou 20!

Finále Velké vánoční soutěže bude mít stejná herní pravidla jako předcházející kola. Kdykoliv během víkendu se na stránkách www.eonrodinnyfotbalek.cz objeví v sekci Hrajte s námi soutěžní otázka, na kterou budou soutěžící odpovídat prostřednictvím mailů.

„Jelikož jde o závěrečné kolo, rozhodli jsme se odměnit ještě více fanoušků E.ON Rodinného fotbálku a rozdáme tak 20 cen,“ uvedl Marek Pagač z marketingového oddělení energetické skupiny E.ON. „Hrát se bude o stolní fotbálky E.ON Junior Cup a USB disky ve tvaru kopačky.“

Deset. Tolik se rozdá stolních fotbálků i USB disků. „Na fotbálky se mohou těšit ti nejrychlejší. Soutěžící na jedenáctém až dvacátém místě dostanou USB,“ dodává Pagač. Poslední otázka Velké vánoční soutěže bude souvisem s projektem E.ON Rodinný fotbálek a správnou odpověď bude možné nalézt na www.eonrodinnyfotbalek.cz.

Do finále soutěže se nemohou zapojit soutěžící, kteří během třetího hracího týdne (15. - 19. prosince) již vyhráli.

 
 
E.ON Junior Cup
Rodinný fotbálek na Facebooku