Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat
 
pomahame

Prostřednictvím Pomáháme klubům šetří oddíly desetitisíce

Energetická skupina E.ON dlouhodobě pomáhá sportovním oddílům v oblasti energeticky úsporných opatření, ale i formou hmotné a materiální podpory.

Vybraným subjektům byl poskytnut významný příspěvek na realizaci energeticky úsporných opatření, jako je instalace tepelného čerpadla nebo rekonstrukce osvětlení. Čerpadlo používají již od roku 2010 v Bojkovicích.

„Je to parádní. Dříve jsme během zimy měli v budově kolem 11°C. Nyní dosáhneme teplot nad 22 stupňů a ještě ušetříme,“ uvedl předseda klubu Jaroslav Kopper. „Úspora se pohybuje mezi 25 a 30 %. Před instalací čerpadla jsme ročně měli výdaje až 100 tisíc za energie.“

V rámci materiálního vybavení obdrželo podporu více jak 150 klubů a bezpečnými brankami bylo vybaveno 135 hřišť na zásobovacím území společnosti E.ON.

Jsme partnery i dalších aktivit

Skupina E.ON je partnerem i dalších sportovních projektů a turnajů. „Nejnovějším přírůstkem je E.ON Beach aréna, která bude uvedena do provozu do léta 2014,“ doplňuje vedoucí marketingového oddělené energetické skupiny E.ON Radek Bílý.

E.ON Beach aréna je jediná krytá volejbalová hala na jihu Čech, která disponuje vyhřívaným pískem. Výhoda arény je navíc v tom, že tři volejbalové kurty se dají přestavět na hřiště pro plážový fotbal, čehož využijí i účastníci E.ON Fotbalové školy.

„Dále pomáháme halovému mládežnickému turnaji E.ON Euro Cup, který letos završil srovnávací cyklus pro hráče narozené v roce 2001,“ upřesnil Bílý. „Partnery jsme i ve fotbalových soutěžích na jihu Čech. Podporujeme E.ON Krajský přebor žen či E.ON Český pohár.“

 
 
E.ON Junior Cup
Rodinný fotbálek na Facebooku