Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat
 
EFS_U9

E.ON Fotbalová škola pokračuje turnusem pro U9

Druhý ze tří turnusů E.ON Fotbalové školy zahájili trenéři v neděli 26. července v lázeňské Třeboni. Čtyřdenního kempu plného aktivit se zúčastní 27 devítiletých fotbalistů či fotbalistek.

První turnus byl určen pro kategorii U10 a trval celý týden. Další dva turnusy (pro U9 a následně pro U8) jsou vzhledem k věku hráčů čtyřdenní. Do středy 29. července se po Třeboni a okolí budou prohánět i dvě holky, které doplnily 25 přihlášených fotbalistů.

Po slavnostním aktu se všichni hráči vyfotili, aby si na konci školy odnesli certifikát o absolvování školy. V areálu Hliník pak následovala tréninková jednotka zaměřená na dovednostní soutěže, hra jeden na jednoho a došlo i na zábavu s míčem. Po večeři pak od půl osmé si všichni zkusili tenis.

Po velkých vedrech bylo na zahájení příjemných 24 °C, ale i tak účastníci školy jistě uvítají možnost zchlazení v lázních Aurora. Chybět nebudou ani další sportovní aktivity nebo lekce základních fotbalových slovíček v angličtině a němčině. V úterý je čeká také trénink plážových sportů v E.ON Beach Areně.

Fotogalerie ze zahájení je zde.

 
 
 
 
 
E.ON Junior Cup
Rodinný fotbálek na Facebooku