Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat
 

E.ON Fotbalová škola pro kategorii U9 - základní informace

E.ON Fotbalová škola pro kategorii U9 (ročník 2006) bude mít zázemí v Třeboni a konat se bude v termínu 26. – 29. červenec. Cena kurzu je 4 200 korun/osoba. V ceně je ubytování, strava i vstupy do lázní či jiných zařízení.

Hlavní náplní turnusu budou individuální činnosti hráče s míčem – rozvoj techniky, zpracování míče do pohybu, výběr místa, odpoutání se od protihráče, nácvik kliček a obcházení soupeře při použití klamných pohybů, střely na branku s důrazem přesnosti zakončení.

Všechny cvičení a tréninky se provádí formou her a zábavných prvků. Účastníci školy trénují po skupinách, kdy v každé bude maximálně 8 hráčů. „Jednotlivé ročníky se budou lišit pouze náročností provedení, což bude zároveň kopírovat jejich dovednosti,“ upřesňuje šéftrenér školy Tomáš Maruška.

Hráči se na škole mohou těšit na kvalitní vybavení a technické zabezpečení. „Používat se budou pouze naše bezpečné branky a sportovní vybavení od Pumy. Dojde na tréninkové pomůcky z fotbalového parku a program zpestří i nácvik plážové kopané v E.ON Beach Areně. Nesmíme také opomenout závěrečný turnaj s jihočeskými týmy“ upřesnil Pagač.

Program školy bude doplněn v červnu 2015.

Přihlásit se můžete zde.

 
 
E.ON Junior Cup
Rodinný fotbálek na Facebooku