Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat
 
skola_15_spol

Přihlaste se na E.ON Fotbalovou školu 2015

Tréninky na zdokonalení fotbalových dovedností doplněné zábavnými prvky, využívání lázeňského komplexu, soutěže a jazykové lekce z fotbalové terminologie. Nejen to nabídnou tři turnusy E.ON Fotbalové školy, která je v roce 2015 určená kategoriím U10, U9 a U8.

Všechny turnusy budou mít zázemí v Třeboni. Výuka je zajištěna pod vedením kvalifikovaných a zkušených trenérů. „Šéftrenérem školy je Tomáš Maruška, držitel licence UEFA PRO,“ říká hlavní organizátor Václav Hrabík.

Hráči se na škole mohou těšit na kvalitní vybavení a technické zabezpečení. „Používat se budou pouze naše bezpečné branky a sportovní vybavení od Pumy. Dojde na tréninkové pomůcky z fotbalového parku a program zpestří i nácvik plážové kopané v E.ON Beach Areně. Nesmíme také opomenout závěrečný turnaj s jihočeskými týmy“ upřesnil Pagač.

Patrony projektu jsou známí fotbalisté Jan Koller a Milan Baroš. „V současné době pracujeme na potvrzení účasti jednoho z ambasadorů na zahájení kategorie U10, kterou vloni navštívil právě Honza Koller. Ani mladší kategorie nepřijdou zkrátka. Jednáme o účasti ligových fotbalistů,“ řekl dále Pagač. Uplynulý rok se v Třeboni na tréninku objevili mimo jiné Jakub Hora (FK Teplice) a Lukáš Masopust (FK Baumit Jablonec).

Termíny E.ON Fotbalové školy 2015:
U10 (ročník 2005): 19. – 25. červenec (5.900 Kč/osoba)
U9 (ročník 2006): 26. – 29. červenec (4.200 Kč/osoba)
U8 (ročník 2007): 30. červenec – 2. srpen (4.200 Kč/osoba)

Přihláška na E.ON Fotbalovou školu

 
 

Údaje o hráči

 
 
 
 
 
 
E.ON Junior Cup
Rodinný fotbálek na Facebooku