Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat
 
skd

Českobudějovické Dynamo se těší z poukazu do E.ON Beach Areny

Nejlepší jihočeský a jihomoravský tým na Velkém finále turnaje E.ON Junior Cup získal od energetické skupiny E.ON poukaz na denní pobyt v energeticky úsporné E.ON Beach Areně. Po turnaji nejen o výhře hovořil trenér SK Dynamo České Budějovice Petr Čížek.

Zhodnoťte Velké finále.
Turnaj byl super. Pro děti byl sice trošku náročnější, ale organizátoři vše zvládli na jedničku, takže jsme si ty tři dny mohli užít. Sešla se silná konkurence, což jsme rádi. Jen jsme čekali lepší výsledky.

Proč to nevyšlo?
Jsou to děti a každý den je to u nich jinak. Jednou tahají za kratší konec, jednou za delší. První den jsme se sehrávali, zjišťovali jsme, kam koho postavíme. Rozdíl byl také v tom, že nějakou dobu už zkoušíme systém 6+1 a 7+1. Na Velkém finále jsme tak hráli na malém hřišti a to vše se první den projevilo. Druhý den už byl v pořádku.

V utkání o 13. místo jste porazili AS Monaco. Jaký to byl soupeř?
Byl to celkem tvrdý zápas. Nevím, jestli jsou zvyklí takto hrát, ale pro nás jsou důležité i takovéto zápasy.

Jistě vás ale těší, že jste skončili nejlépe z jihočeských týmů.
Ano. Byl to náš cíl číslo jedna. Chtěli jsme také pozvednout jméno SK Dynamo České Budějovice. Chtěli jsme tím i oslovit děti z okolí, což se nám snad podařilo.

Vyhráli jste pobyt v E.ON Beach Areně, kde je vyhřívaný písek. Těšíte se?
Této ceny si Dynamo moc váží. Cenu jsme vyhráli i v roce 2014 v Třeboni. Okolo Vánoc bychom chtěli v aréně udělat plážovou dokopnou s dětmi a rodiči. Zahrajeme si beach volejbal, fotbal a uspořádáme spoustu soutěží. Už se nemůžeme dočkat.

 
 
E.ON Junior Cup
Rodinný fotbálek na Facebooku