Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat
 

Úsporná opatření

David Planka získal pro svou školu šek na 50 tisíc korun Velké finále fotbalového turnaje E.ON Junior Cup pro hráče do deseti let se konalo 4. – 6. září na energeticky úsporném E.ON Stadionu v Roudném. A právě nová úsporná opatření bude mít také základní škola, kam chodí David Planka - hráč SK Slavia Praha.

„David byl vyhlášen nejlepším hráčem Velkého finále, na kterém hrálo 636 fotbalistů. Kromě věcných cen dostal i šek na 50 tisíc korun, který jeho škola využije na realizaci energeticky úsporných opatření nabízené skupinou E.ON,“ uvedl Marek Pagač z marketingového oddělení E.ON.
I v uplynulém roce se z této ceny radoval hráč Slavie Praha – Benjamin Tischler. ZŠ Grünwaldova si nechala upravit osvětlení v krajních chodbách ve třech patrech a také spojovací chodbu v přízemí budovy.
„V propojovací chodbě se vyměnilo devět svítidel, která se osadila 18 LED trubicemi OsamTUBE. V krajních chodbách a suterénu se měnila světla a LED zdroje. Celkem šlo o 28 LED žárovek OsamBULB a 12 nástěnných svítidel,“ doplnil Roman Tušl z managementu technických služeb E.ON Energie.
O plánované realizaci ve škole Davida Planky budeme postupně informovat na této stránce.

 
 
E.ON Junior Cup
Rodinný fotbálek na Facebooku