Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat
 
gilch1

Bayernwerk Cup byl rozlosován. Plzeň bude ve skupině A, Sparta v B

Listopadový halový turnaj Bayernwerk Cup, který se uskuteční v německém Gilchingu nedaleko Mnichova, bude i s účastí FC Viktoria Plzeň a AC Sparta Praha. Oba české týmy si účast uhrály na zářijovém Velkém finále turnaje E.ON Junior Cup.

Velké finále se uskutečnilo 4. - 6. září na energeticky úsporném E.ON Stadionu klubu Malše Roudné. Za první místo byl poukaz na zájezd do Monaka za Janem Kollerem a tuto cenu si vyhráli kluci ze Slavie Praha.

Plzeň se Slavií prohrála ve finále a tak se z druhého místa těší z účasti na německém turnaji. Stejně tak Sparta, která po čtyřech letech Velké finále nevyhrála a skončila třetí.

Více o turnaji Bayernwerk Cup včetně rozpisu zápasů zde.

Rozlosování Bayernwerk Cup:
Skupina A: Vfb Stuttgart, Mnichov 1860, FC Curych, Bayer Leverkusen, FC Augsburg, Salzburg, FC Viktoria Plzeň, kvalifikant 2, TSV Gilching-Argelsried 2.
Skupina B: Borussia Dortmund, 1. FC Norimberk, Stuttgarter Kickers, FC Basilej, TSG Hoffenheim, FC Bayern Mnichov, AC Sparta Praha, kvalifikant 2, TSV Gilching-Argelsried 1.

 
 
 
 
 
E.ON Junior Cup
Rodinný fotbálek na Facebooku