Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat
 
brestek

Břestek zakončí kvalifikační turnaje E.ON Junior Cupu

Poslední kvalifikace na Velké finále fotbalového turnaje pro hráče do 10 let, E.ON Junior Cupu, se odehraje v neděli 21. června ve Zlínském kraji. Turnaj za účasti 24 týmů přivítá Břestek.

Začátek závěrečného nominačního kola bude v devět hodin a konec turnaje je naplánován na 17:00. „Hrát se bude systémem 5+1 na jednom hřišti,“ upřesňuje Marek Pagač z marketingového oddělení energetické skupiny E.ON.

„Je těžké tipovat favorita turnaje, protože neznáme kvalitu všech účastníků. Nicméně chceme si celý den užít a těšíme se i na doprovodný program,“ uvedl za pořadatele Zdeněk Martinák. „Počítáme, že přijede hodně rodičů a v areálu tak bude slušná kulisa.“

Přihlášeno je 24 týmů. Hrát se bude ve čtyřech základních skupinách a následné nadstavbě.
Návštěvníci turnaje se mohou po celý den těšit na bohatý doprovodný program. „Přivezeme nafukovací hřiště pro rodiny, kruhovou klec, skákací hrad a atrakce z našeho fotbalového parku,“ doplnil Pagač.

Vítěz si zajistí účast na závěrečném turnaji – Velkém finále. To se uskuteční 4. – 6. září v Roudném nedaleko Českých Budějovic. Postupující týmy z kvalifikačních turnajů doplní týmy s ligovou příslušností, mezi kterými nebudou chybět AC Sparta Praha, SK Slavia Praha, FK Baumit Jablonec či FC Baník Ostrava a FC Viktoria Plzeň.

Seznam přihlášených týmů a los je zde.

 
 
E.ON Junior Cup
Rodinný fotbálek na Facebooku