Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat
 
h_herspice

Druhá jihomoravská kvalifikace zahájí poslední herní víkend turnaje E.ON Junior Cup

Fotbalisty do 10 let čeká v sobotu předposlední kvalifikační turnaj, na kterém si mohou vybojovat účast na Velkém finále E.ON Junior Cupu. V roce 2015 se podruhé bude hrát na jihu Moravy, konkrétně v Horních Heršpicích. Přihlášeno je 27 týmů.

První zápas bude mít výkop v osm hodin a předpokládaný konec je v 18:00. „V Heršpicích se bude hrát systémem 5+1 na jednom hřišti,“ upřesňuje Marek Pagač z marketingového oddělení energetické skupiny E.ON.

„Turnaj bude mít několik favoritů. Jmenovat můžu ČAFC Židenice 2011, FK Hodonín, MFK Vyškov nebo 1. SC Znojmo. Překvapit ale mohou také další týmy,“ říká za pořadatele Tomáš Loder. „Cíle jsou jasné a jednoduché. Uspořádat turnaj, který se vryje do paměti každého účastníka i fanouška. Základním cílem je maximální spokojenost hráčů, protože především pro ty to děláme.“

Návštěvníci turnaje se mohou po celý den těšit na bohatý doprovodný program. „Přivezeme nafukovací hřiště pro rodiny, kruhovou klec, skákací hrad a atrakce z našeho fotbalového parku,“ doplnil Pagač.

Na jihu Moravy se hrála kvalifikace již v Boskovicích, odkud si postup vybojovali domácí hráči. Velké finále se uskuteční 4. – 6. září v Roudném nedaleko Českých Budějovic. Postupující týmy z kvalifikačních turnajů doplní týmy s ligovou příslušností, mezi kterými nebudou chybět AC Sparta Praha, SK Slavia Praha, FK Baumit Jablonec či FC Baník Ostrava a FC Viktoria Plzeň.

Los turnaje v Horních Heršpicích:
Skupina A: ČAFC Židenice 2011, Sokol Předín, Loko Brno, SK Slatina, Pernštejn Nedvědice, RSM Hodonín, Valašské Klobouky
Skupina B: FC Medlánky, Sokol Týnec, FK IE Znojmo, SK Tuřany, SK Líšeň U8, FC Soběšice, Horní Heršpice
Skupina C: MFK Vyškov, Střelice, FC Ivančice, Moravan Svitávka, FC Bučovice, Sokol Kostice, SK Senec
Skupina D: 1. SC Znojmo, Dolní Kounice, FK Hodonín, TJ Maloměřice, Pálava Mikulov, FC Lesná

 
 
E.ON Junior Cup
Rodinný fotbálek na Facebooku