Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat
 
blatna_1

E.ON Junior Cup pokračuje v jihočeské Blatné

Blatná přivítá v neděli 17. května sedmé kvalifikační kolo fotbalového turnaje E.ON Junior Cup. Ve hře bude postup na Velké finále a mezi 12 přihlášenými týmy jsou tři favorité.

E.ON Junior Cup je fotbalový turnaj pro hráče do 10 let a letos se hraje pojedenácté. V Blatné se začne v 9 hodin a konec turnaje bude v 16:30. Přihlášeno je 12 týmů, které byly rozlosovány do dvou skupin po šesti týmech. „Favorité turnaje jsou FC Písek a Šumavan Vimperk,“ říká pořadatel Pavel Krátký.

Na turnaji bude startovat také domácí výběr, který díky losu nenarazí ani na jednoho z favoritů. „Máme ambice postoupit ze skupiny do čtvrtfinále a poprat se o co nejvyšší příčky,“ dodává Krátký. Turnaje se dále zúčastní SK Otava Katovice, FK Vodňany, TJ Sokol Bělčice, TJ Dražejov, Spartak Rožmitál, SK Březnice 1918, TJ Sokol Kasejovice, SK Litavan Bohutín a TJ Hradiště. „Na E.ON Junior Cup se velice těšíme. Přípravou žijeme již dva měsíce a vzhledem k obsazenosti kvalitními týmy turnaj slibuje pěknou podívanou a skvělé fotbalové zážitky,“ říká dále Krátký.

Na závěrečný turnaj postoupí z Blatné jeden tým. Velké finále se uskuteční 4. – 6. září v Roudném u Českých Budějovic. „Počítáme, že 15 týmů si vybojuje nominaci na kvalifikačních turnajích. Další mužstva od nás dostanou automatickou pozvánku a budou to týmy s ligovou příslušností,“ dodal Pagač. Mezi jistými účastníky nechybí AC Sparta Praha, SK Slavia Praha či FC Baník Ostrava a FC Viktoria Plzeň.

Návštěvníci turnaje se mohou po celý den těšit na bohatý doprovodný program. „Přivezeme nafukovací hřiště pro rodiny, kruhovou klec, skákací hrad a atrakce z našeho fotbalového parku,“ dodal Pagač.

Losování turnaje:

 
 
E.ON Junior Cup
Rodinný fotbálek na Facebooku