Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat
 
rymarov

E.ON Junior Cup se v neděli bude hrát v moravskoslezském Rýmařově

Devátý kvalifikační turnaj hostí 24. května Rýmařov. O postup na Velké finále se utká 16 týmů.

E.ON Junior Cup je fotbalový turnaj pro hráče do 10 let a v roce 2015 se hraje pojedenácté. V Rýmařově se začne v 9 hodin a konec turnaje bude v 17:00. Přihlášeno je 16 týmů, které byly rozlosovány do dvou skupin po osmi týmech.

„Favoritem pro mě je FC Hlučín, kde dlouhodobě pracují dobře s mládeží a jelikož se u nás hraje na dvě hřiště, myslím, že pravě oni budou mít nejvyrovnanější tým. Překvapit však můžou i ostatní mužstva a na stupně nejvyšší budou určitě myslet i fotbalisté z Orlové-Lutyně a Frenštátu pod Radhoštěm,“ říká za pořadatele Kamil Furik a dodává: „Cílem domácího mužstva je hlavně si turnaj užít. Budeme mít mužstvo složené napůl z ročníku 2005 a 2006. Úspěchem bude umístění do 8. místa. Trenéři však budou určitě spokojeni i s jakýmkoliv jiným výsledkem, když uvidí, že si to všichni hráči patřičně užili a budou mít pocit, že na hřišti předvedli všechno, co se doteď naučili.“

Kromě TJ Jiskra Rýmařov jsou přihlášené i TJ Spartak Budišov nad Budišovkou, TJ Sokol Nová Ves, TJ Raduň, KMS Juventus Bruntál, FK Slavie Orlová–Lutyně, SK Slávie Třebovice, FK Stará Bělá, TJ Kovohutě Břidličná, TJ Sokol Starý Jičín, SK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm, 1. BFK Frýdlant nad Ostravicí, FC Slavoj Olympia Bruntál, TJ Sokol Rybí, SK Brušperk a FC Hlučín. Na závěrečný turnaj postoupí z Rýmařova jeden tým. Velké finále se uskuteční 4. – 6. září v Roudném nedaleko Českých Budějovic.

„Počítáme, že 15 týmů si vybojuje nominaci na kvalifikačních turnajích. Další mužstva od nás dostanou pozvánku a budou to týmy s ligovou příslušností,“ uvedl Marek Pagač z marketingového oddělení energetické skupiny E.ON. Mezi jistými účastníky nechybí AC Sparta Praha, SK Slavia Praha, FK Baumit Jablonec či FC Baník Ostrava a FC Viktoria Plzeň.

Návštěvníci turnaje se mohou po celý den těšit na bohatý doprovodný program. „Přivezeme nafukovací hřiště pro rodiny, kruhovou klec, skákací hrad a atrakce z našeho fotbalového parku,“ dodal Pagač.

Losování turnaje v Rýmařově je na https://www.eonrodinnyfotbalek.cz/eon-junior-cup/media-centrum/videogalerie/losovani-kvalifikacnich-turnaju/losovani-eon-junior-cup-2015-rymarov.html.

Rýmařov

A

B

TJ Spartak Budišov nad Budišovkou

TJ Sokol Stará Ves

TJ Raduň

KMS Juventus Bruntál

FK Slavie Orlová – Lutyně

SK Slávie Třebovice

FK Stará Bělá

TJ Kovohutě Břidličná

TJ Sokol Starý Jičín

SK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm

1. BFK Frýdlant nad Ostravicí

TJ Jiskra Rýmařov

FC Slavoj Olympia Bruntál

TJ Sokol Rybí

SK Brušperk

FC Hlučín

 
 
 
E.ON Junior Cup
Rodinný fotbálek na Facebooku