Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat
 
repre

Hráči SK Slavia Praha zavedli reprezentanty do kvalifikačního zápasu

Fotbalový turnaj pro hráče do deseti let – E.ON Junior Cup – nabídl pro nejlepší týmy zajímavé ceny. Vítěz turnaje, který se na energeticky úsporném E.ON Stadionu v Roudném konal 4. – 6. září, zaváděl reprezentanty do utkání Česká republika – Turecko.

Česká republika měla díky podařené kvalifikaci jistotu účasti na mistrovství Evropy 2016 a mohla tak do utkání nasadit i hráče širšího kádru. To nic ale nezměnilo na prestiži zápasu, protože Turci hráli o vše. V případě zaváhání by se jim pravděpodobně zavřela cesta do baráže o evropský šampionát.

„A podle toho to na hřišti vypadalo. Turci byli lepší a po zásluze vyhráli,“ zhodnotil zápas Marek Pagač z marketingového oddělení energetické skupiny E.ON. Turecko vyhrálo 2:0 a pro poslední zápas kvalifikace si udrželo potřebnou šanci na posun do baráže.

Právě turecké reprezentační hvězdy zaváděli do utkání hráči SK Slavia Praha, kteří vyhráli E.ON Junior Cup 2015. Kromě této ceny se také těšili z prohlídky stadionu a ze zájezdu za Janem Kollerem do Monaka, kam tým vyrazí 14. října ve večerních hodinách. „Zpět se Slavia vrátí v neděli,“ dodal Pagač.

„Prohlídka stadionu i samotné vyvádění hráčů na ploše se nám moc líbilo. Jít s národním týmem je pro nás velká čest,“ řekl trenér SK Slavia Praha Přemysl Jakl. „Co se týká samotného zápasu, očekávali jsme všichni od našich reprezentantů lepší výkon. Naštěstí už jsme na Euro postoupili, ale hráči, kteří dostali příležitost, moc neoslnili,“ řekl po zápase trenér Slavie.

Fotogalerie z akce je zde.

 
 
 
 
 
E.ON Junior Cup
Rodinný fotbálek na Facebooku