Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat
 
LB_2014

Lázně Bohdaneč přivítají ve svátek turnaj E.ON Junior Cup

Jedenáctý ročník fotbalového turnaje pro hráče do 10 let má před sebou třetí kvalifikační turnaj. Hrát se bude v Pardubickém kraji za účasti 16 týmů. Ve hře je postup na Velké finále.

E.ON Junior Cup se v roce 2015 hraje pojedenácté a v pátek 1. května se v Lázních Bohdaneč začne v 9 hodin. Konec turnaje bude v 15:30. Přihlášeno je 16 týmů, které byly rozlosovány do čtyř skupin po čtyřech týmech. „Za největšího favorita turnaje považuji FK Pardubice,“ uvedl za pořadatele a domácí klub David Martínek. „Na turnaj se těšíme. Víme, že má vždy dobrou kvalitu. Je to srovnání regionálních mužstev. Budeme určitě černým koněm turnaje a navíc se kluci budou chtít v domácím prostředí předvést.“

Turnaje se kromě FK Pardubice a domácího výběru zúčastní SK Holice, FK Přelouč, MFK Chrudim, Baník Chvaletice, Ústí nad Orlicí, SK Vysoké Mýto, Paramo Pardubice, TJ Přelovice, FK Čáslav, TJ Skřivany, SK Řečany nad Labem, SK Nemošice, Chlumec nad Cidlinou a Slovan Pardubice.

Návštěvníci turnaje se mohou po celý den těšit na bohatý doprovodný program. „Přivezeme nafukovací hřiště pro rodiny, kruhovou klec, skákací hrad a atrakce z našeho fotbalového parku,“ řekl Marek Pagač z marketingového oddělení energetické skupiny E.ON.

E.ON Junior Cup má za sebou první kvalifikační turnaj, který hostil Kostelec na Hané. Postup Na Velké finále si z Olomouckého kraje vybojovala brněnská Líšeň a i z Lázní Bohdaneč postoupí jeden tým. Velké finále se uskuteční 4. – 6. září v Roudném u Českých Budějovic.

„Počítáme, že 15 týmů si vybojuje nominaci na kvalifikačních turnajích. Další mužstva od nás dostanou automatickou pozvánku a budou to týmy s ligovou příslušností,“ dodal Pagač. Mezi jistými účastníky nechybí AC Sparta Praha, SK Slavia Praha či FC Baník Ostrava a FC Viktoria Plzeň.

Losování turnaje v Lázních Bohdaneč:

 
 
E.ON Junior Cup
Rodinný fotbálek na Facebooku