Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat
 
karlovy_vary

Na postup chce v Karlových Varech zaútočit více mužstev

V pořadí šesté kvalifikační kolo fotbalového turnaje E.ON Junior Cup se uskuteční v sobotu 16. května v Karlových Varech. Ve hře bude postup na Velké finále a přihlášeno je 16 týmů.

E.ON Junior Cup je fotbalový turnaj pro hráče do 10 let a v roce 2015 se hraje pojedenácté. V Karlových Varech se začne v 9 hodin a konec turnaje bude v 16:30. Přihlášeno je 16 týmů, které byly rozlosovány do čtyř skupin po čtyřech týmech.

„Favorité turnaje jsou Baník Sokolov, FK Ostrov, FK Skalná a TJ Spartak Horní Slavkov,“ říká hlavní pořadatel a trenér SK Buldoci Karlovy Vary Dino Čolič. I domácí tým patří k favoritům turnaje a myslí na účast ve Velkém finále. „Přeji si, aby naši kluci ukázali, co umí, a aby hráli fotbal tak, jak má být. Souboj o první místo bude jistě zajímavý,“ říká dále s úsměvem.

Na turnaji se představí i FK Chmel Blšany, FC Františkovy Lázně, Jiskra Aš, Star Karlovy Vary, FC Cheb, Spartak Chodov, Tatran Kadaň, SK Dolní Rychnov, Jiskra Hazlov, Slavoj Kynšperk nad Ohří a Lokomotiva Karlovy Vary. „Na turnaj se velmi těšíme. Ať už celý realizační štáb, hráči nebo rodiče. Všichni se na akci nějakým způsobem podílejí,“ dodal Čolič.

Na závěrečný turnaj postoupí z Karlových Varů jeden tým. Velké finále se uskuteční 4. – 6. září v Roudném u Českých Budějovic. „Počítáme, že 15 týmů si vybojuje nominaci na kvalifikačních turnajích. Další mužstva od nás dostanou automatickou pozvánku a budou to týmy s ligovou příslušností,“ uvedl Marek Pagač z marketingového oddělení energetické skupiny E.ON. Mezi jistými účastníky nechybí AC Sparta Praha, SK Slavia Praha či FC Baník Ostrava a FC Viktoria Plzeň.

Návštěvníci turnaje se mohou po celý den těšit na bohatý doprovodný program. „Přivezeme nafukovací hřiště pro rodiny, kruhovou klec, skákací hrad a atrakce z našeho fotbalového parku,“ dodal Pagač.

Losování turnaje v Karlových Varech:

 
 
E.ON Junior Cup
Rodinný fotbálek na Facebooku