Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat
 
ebc_cb

Novinkou pro rok 2016 je turnaj E.ON Beach Junior Cup

Novinkou platformy E.ON Rodinný fotbálek je turnaj v plážové kopané pro kategorii U9. Hrát se bude ve čtyřech městech v energeticky úsporných E.ON Beach Arenách.

Turnaj s názvem E.ON Beach Junior Cup se odehraje v dubnu systémem kvalifikací v Pelhřimově, Brně, Českých Budějovicích a Praze. „V roce 2015 jsme uspořádali šest dílčích turnajů, ve kterých jsme testovali věkové kategorie, herní systém i celkové pojetí spojení E.ON Rodinného fotbálku a plážové kopané,“ říká Marek Pagač z marketingového oddělení energetické skupiny E.ON.

Oficiální název E.ON Beach Junior Cup zahrnuje propojení dílčích projektů platformy E.ON Rodinný fotbálek. „Zúčastnění se mohou dále s námi zapojit do letní E.ON Fotbalové školy a také je v kategorii U10 čeká účast na tradičním E.ON Junior Cupu,“ dodává Pagač. E.ON Beach Junior Cup se v roce 2016 odehraje 3. dubna v Brně, 9. dubna v Českých Budějovicích, 10. dubna v Pelhřimově a 16. dubna v Praze. Hrát se bude v energeticky úsporných halách. Do každého turnaje zasáhne 10 týmů. Postup do Velkého finále, které se uskuteční 3. prosince, postoupí vždy tři nejlepší. Velké finále se odehraje v Pelhřimově.

„Hrát se bude systémem 4+1. Další podrobnosti ještě ladíme. V současné době také diskutujeme s partnery o cenách. Se společností Puma jednáme o hlavní ceně, kterou by mohlo být zavádění reprezentantů na vybrané utkání,“ odtajňuje dále novinky Pagač. Přihlašování do turnaje probíhá prostřednictvím formuláře na stránkách eonrodinnyfotbalek.cz.

 
 
E.ON Junior Cup
Rodinný fotbálek na Facebooku