Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat
 
ebc

O víkendu se uskuteční čtyři turnaje E.ON Beach Cup

Malí fotbalisté ročníků 2007 a 2008 se 7. a 8. listopadu představí na turnajích v plážovém fotbale, které se uskuteční v brněnské i českobudějovické energeticky úsporné E.ON Beach Areně.

První E.ON Beach Cup se konal v dubnu a vítězi se stali hráči Strakonic a Jihočeské fotbalové akademie. „Listopadové kolo E.ON Beach Cupu je určeno pro hráče narozené v roce 2007 a 2008,“ řekl Marek Pagač z marketingového oddělení energetické skupiny E.ON.

V sobotu 7. listopadu se bude hrát v Brně a dopolední část bude patřit kategorii 2007. „Do obou kategorií se přihlásilo osm týmů,“ upřesnila pořadatelka brněnského turnaje Martina Ryšavá. „Máme dva týmy Sparty Brno, Žebětín, Bílovice, Bosonohy, Kohoutovice, Líšeň a Moravskou Slavii Brno.“

Odpoledne pak bude hrát ročník 2008 a do něj jsou přihlášené Svratka, Sparta Nike, Kahan, Kohoutovice, Moravská Slavie Brno, Starý Lískovec, Bohunice a Sparta Sportika.

V Českých Budějovicích bude o den později program podobný. „I my máme na dopoledne naplánován turnaj pro 2007,“ řekl pořadatel Petr Požárek. V českobudějovické E.ON Beach Areně se na vyhřívaném písku představí v obou kategoriích šest týmů.

Do ročníku 2007 trenéři přihlásili SK Dynamo České Budějovice, SKP České Budějovice, Bohemians Praha, Duklu Praha, Malše Roudné a Jiskru Třeboň. „Odpoledne pak budou s 2008 hrát Strakonice, SKP České Budějovice, Jihočeská fotbalová akademie, SK Dynamo České Budějovice, TJ Malše Roudné a Hradiště,“ dodal Požárek.

„Postupně realizujeme projekt E.ON Beach Aren a spolupráci chceme využít naplno. Proto nyní zajišťujeme další turnaje a určitě u nich nezůstaneme,“ dodal Pagač. „Podobně, jako má E.ON Junior Cup tradici již 11 let, chceme něco podobného vybudovat i u E.ON Beach Cupu.“

V Brně se turnaj uskuteční v komplexu Centra Viktoria a v Českých Budějovicích je E.ON Beach Arena na sídlišti Vltava v ulici Bezdrevská.

E.ON Beach Cup – Brno (7. listopadu):
Kategorie 2007:
FC Sparta Brno - bílá, FC Sparta Brno - červená, FK SK Bosonohy, SK Žebětín, Tatran Kohoutovice, SK Líšeň, Moravská Slavie Brno, Sokol Bílovice nad Svitavou.
Začátek: 8:10. Konec: 13:00. Hrací systém: 4+1. Čas utkání: 15 minut.

Kategorie 2008: FC Sparta Brno - Nike, FC Sparta Brno - Sportika, Tatran Kohoutovice, FC Svratka Brno, TJ Tatran Starý Lískovec, Tatran Bohunice, Moravská Slávie Brno, FK Kahan.
Začátek: 13:15. Konec: 18:00. Hrací systém: 4+1. Čas utkání: 15 minut.

E.ON Beach Cup České Budějovice (8. listopadu):
Kategorie 2007:
SK Dynamo České Budějovice, SKP České Budějovice, Bohemians Praha, FK Dukla Praha, Malše Roudné, Jiskra Třeboň.
Začátek: 9:00. Konec: 12:00. Hrací systém: 3+1. Čas utkání: 15 minut.

Kategorie 2008: Strakonice, SKP České Budějovice, Jihočeská fotbalová akademie, SK Dynamo České Budějovice, TJ Malše Roudné, Hradiště.
Začátek: 12:30. Konec: 16:00. Hrací systém: 3+1. Čas utkání: 15 minut.

 
 
 
 
 
E.ON Junior Cup
Rodinný fotbálek na Facebooku