Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat
 
fk_nachod

Proti české špičce si zahraje FK Náchod

Nové Město nad Metují hostilo 1. května kvalifikační kolo turnaje E.ON Junior Cup pro hráče do 10 let. Postup na závěrečný turnaj si vybojoval Náchod, který ve finále porazil domácí tým.

Turnaje v Novém Městě se zúčastnilo 20 týmů a mezi nejlepší čtyři se probojovali hráči MFK Nové Město nad Metují, FK Náchod, FK Jaroměř a FK Broumov. „Broumov prohrál 0:2 s domácím týmem a Jaroměř stejným výsledkem vyřadil Náchod,“ upřesnil výsledky semifinále Marek Pagač z marketingového oddělení energetické skupiny E.ON. Finálový zápas začal Náchod aktivně a odměnou mu byla vedoucí branka. Hrál se vyrovnaný duel, který nakonec rozhodla akce z poloviny utkání, po které šli Náchodští do dvoubrankového vedení. Nové Město snížit nedokázalo a prohrálo 0:2.

„Turnaj nabídl dobrou konfrontaci dvaceti týmů. Byl dobře zorganizovaný. Dva zápasy jsme měli štěstí a postoupili do finále. V něm jsme zaslouženě zvítězili a jsme maximálně spokojení,“ řekl trenér FK Náchod Petr Dudek. Náchod tak v září v rámci Velkého finále čekají zápasy s nejlepšími českými týmy. Hrát se bude v Roudném u Českých Budějovic a účast mimo jiné potvrdili fotbalisté z AC Sparta Praha, SK Slavia Praha nebo FC Viktoria Plzeň.

„Chtěl bych poděkovat firmě E.ON, že podporujeme mladé fotbalisty. Poděkování si zaslouží také pořadatelé a domácí klub. Gratuluji všem k výborným výkonům. Náchodu přeji všechno nejlepší do Velkého finále E.ON Junior Cupu,“ řekl starosta Nového Města nad Metují Petr Hable.

Konečné pořadí turnaje:
1. FK Náchod
2. MFK Nové Město nad Metují
3. FK Jaroměř
4. FC Slovan Broumov
5. FC Hlinsko
6. Sokol Třebeš
7. MFK Trutnov
8. FK Nová/Stará Paka
9. FKM Javorka
10. FK Dvůr Králové nad Labem
11. TJ Červený Kostelec
12. FK Černilov
13. Kostelec nad Orlicí
14. Velké Poříčí
15. FC Nový Hradec Králové
16. Častolovice
17. RSCM Rozkoš
18. Sokol Stěžery
19. Police nad Metují
20. AFK Hronov

Individuální ocenění:
Nejlepší střelec:
Oliver Váňa (Nové Město)
Nejlepší hráč: Luciáno Oláh (FK Jaroměř)
Nejlepší brankář: Štěpán Matyska (FK Náchod)

Fotogalerie je na http://bit.ly/1GKGPMJ.

Kompletní výsledkový servis je na http://bit.ly/1F59gKq.

 
 
E.ON Junior Cup
Rodinný fotbálek na Facebooku