Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat
 
rokycany

Rokycany přivítají celodenní maraton turnaje E.ON Junior Cup

Osmý kvalifikační turnaj hostí v sobotu 23. května západočeské Rokycany. O postup na Velké finále se utká 24 týmů. Favoritů turnaje je několik a najdou se i černé koně.

E.ON Junior Cup je fotbalový turnaj pro hráče do 10 let a v roce 2015 se hraje pojedenácté. V Rokycanech se začne v 8 hodin a konec turnaje bude v 18:30. Přihlášeno je 24 týmů, které byly rozlosovány do šesti skupin po čtyřech týmech. „Favorita si lze těžko tipnout. Samozřejmě bych tam rád viděl domácí tým a uděláme pro to všechno. Silní budou SK ZČE Plzeň, FK Nepomuk, SK Klatovy 1898 a FC Hořovicko,“ říká pořadatel a trenér domácího FK Kohouti Rokycany Martin Drechsel. „Přihlášené jsou ale i týmy pro nás úplně neznámé, takže vůbec nevíme, co od nich čekat.“

Dalšími přihlášenými týmy jsou SK Slavia Vejprnice, FK Planá, TJ Košutka Plzeň, TJ Přeštice, TJ Dioss Nýřany, TJ Sokol Město Touškov, FK Tachov, TJ Keramika Chlumčany, TJ Sokol Losiná, TJ ZKZ Horní Bříza, FC Viktoria Plzeň, FK Horažďovice, TJ Sokol Mladotice, TJ Start Luby, TJ Baník Stříbro, TJ Sokol Kralovice, FC Rokycany, TJ Sokol Stráž a SK Starý Plzenec. Na závěrečný turnaj postoupí z Rokycan jeden tým. Velké finále se uskuteční 4. – 6. září v Roudném u Českých Budějovic.

„Počítáme, že 15 týmů si vybojuje nominaci na kvalifikačních turnajích. Další mužstva od nás dostanou pozvánku a budou to týmy s ligovou příslušností,“ uvedl Marek Pagač z marketingového oddělení energetické skupiny E.ON. Mezi jistými účastníky nechybí AC Sparta Praha, SK Slavia Praha, FK Baumit Jablonec či FC Baník Ostrava a FC Viktoria Plzeň.

Návštěvníci turnaje se mohou po celý den těšit na bohatý doprovodný program. „Přivezeme nafukovací hřiště pro rodiny, kruhovou klec, skákací hrad a atrakce z našeho fotbalového parku,“ dodal Pagač. Animace z losování turnaje v Rokycanech je na http://bit.ly/1I4Up28.

Rokycany

A

B

C

FK Kohouti Rokycany

ZČE Plzeň

SK Klatovy 1898

SK Slavia Vejprnice

FK Planá

TJ Košutka Plzeň

FK Tachov

TJ Keramika Chlumčany

TJ Sokol Losiná

TJ Sokol Mladotice

TJ Start Luby

TJ Baník Stříbro

D

E

F

FC Rokycany

FK Nepomuk

TJ Sokol Stráž

TJ Přeštice

TJ Dioss Nýřany

TJ Sokol Město Touškov

TJ ZKZ Horní Bříza

FC Viktoria Plzeň

FK Horažďovice

FC Hořovicko

TJ Sokol Kralovice

SK Starý Plzenec

 
 
 
E.ON Junior Cup
Rodinný fotbálek na Facebooku