Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat
 
Ilustrační foto

Turnaj E.ON Euro Cup srovná úroveň ročníku 2007

O víkendu 12. a 13. března se třeboňské sportovní hale utká 12 týmů kategorie U9 ve srovnávacím turnaji E.ON Euro Cup. Na turnaji startují i týmy ze Slovenska.

„Systém dvoudenního turnaje je skupinový s nadstavbou. V sobotu se hraje ve dvou šestičlenných skupinách, ve kterých se utká každý s každým. První čtyři z obou skupin postupují do nedělního čtvrtfinále. Týmy na pátých a šestých místech se utkají mezi sebou o konečné umístění,“ uvedl za pořadatele Václav Hrabík.

Ve skupině se hraje zápas 18 minut, čtvrtfinále, semifinále a finále pak 20 minut. Program začne v sobotu skupinou A od 8:30. První zápas ve skupině B je v plánu ve 14 hodin. Nedělní finále pak v 13:54. „Do turnaje zasáhne devět českých týmů a tři slovenské,“ dodává Hrabík. Turnaj je určen pro ročník 2007 a mladší.

Skupina A: SK Sigma Olomouc, Čechoslovan Chuchle, SKP České Budějovice, FK Příbram, TJ Jiskra Třeboň, ŠK Slovan Bratislava.

Skupina B: FC Sparta Brno, FC Viktoria Plzeň, FC MAS Táborsko, FC Písek, MŠK Žilina, AS Trenčín.

 
 
E.ON Junior Cup
Rodinný fotbálek na Facebooku