Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat
 
usti2

V Ústí nad Labem se utká zajímavá skvadra týmů

Ústecký sportovní areál Klíše v Jateční ulici přivítá 6. června desátý kvalifikační turnaj E.ON Junior Cupu, který je pro fotbalisty do 10 let. Hrát bude o jedno postupové místo 12 týmů.

SFK Meziboří, FK Teplice, FK Litoměřice, SK Děčín, Baník Most, FK ČL Neštěmice, MFK Most, TJ Krupka, Arsenal Česká Lípa, FK Ústí nad Labem, SK Sokol Brozany a TJ Straky. To je složení turnaje, který začne v 9 hodin. Konec turnaje bude ve 14:00. Hrát se bude systémem 5+1 a jeden zápas potrvá 16 minut. „Kategorii 2005 netrénuji, takže nedokážu říct, kdo bude favoritem. O vítězství se ale poperou Teplice, Most a náš výběr Ústí nad Labem,“ říká za pořadatele Vladimír Lacina.

Areál Klíše přivítá E.ON Junior Cup po loňské zkušenosti podruhé. V roce 2014 vyhrálo turnaj Kladno před Neratovicemi. Domácí Ústí skončilo páté. „Těšíme se. Přilákali jsme zajímavé a kvalitní týmy z našeho regionu. Hlavní je, aby nám vyšlo počasí,“ říká dále Lacina. „Věřím, že si to nejen naši, ale všichni kluci užijí. Budou mít možnost porovnání individuálních schopností s ostatními.“

E.ON Junior Cup se hraje letos systémem 15 kvalifikačních kol a následného Velkého finále, které se uskuteční 4. – 6. září v Roudném nedaleko Českých Budějovic. „Vítězové kvalifikačních turnajů získají pozvánku na Velké finále, kde je doplní týmy jako AC Sparta Praha, SK Slavia Praha, FK Baumit Jablonec či FC Baník Ostrava a FC Viktoria Plzeň,“ uvedl Marek Pagač z marketingového oddělení energetické skupiny E.ON.

Návštěvníci turnaje v Ústí nad Labem se mohou po celý den těšit na bohatý doprovodný program. „Přivezeme nafukovací hřiště pro rodiny, kruhovou klec, skákací hrad a atrakce z našeho fotbalového parku,“ dodal Pagač.

Los E.ON Junior Cupu v Ústí nad Labem:

Ústí nad Labem

A

B

SK Sokol Brozany

TJ Straky

MFK Most

Arsenal Česká Lípa

TJ Krupka

FK Ústí nad Labem

FK ČL Neštěmice

Baník Most

FK Teplice

FK Litoměřice

SK Děčín

SFK Meziboří

 

 
 
E.ON Junior Cup
Rodinný fotbálek na Facebooku