Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat
 
koller_efs_2014

Velké finále turnaje E.ON Junior Cup zpestří účast AS Monako s Janem Kollerem

Roudné nedaleko Českých Budějovic přivítá v termínu 4. – 6. září nejlepší týmy starších přípravek v České republice, kvalifikanty z řad okresních fotbalových klubů a dva francouzské týmy, které doprovodí historicky nejlepší střelec české reprezentace Jan Koller.

E.ON Junior Cup je fotbalový turnaj pro hráče do 10 let a v letošním roce se koná systémem kvalifikačních turnajů (duben – červen) a následného Velkého finále. „Patnáct účastníků si vybojovalo účast ve Velkém finále v kvalifikacích a zbytek budou týmy s ligovou příslušností,“ upřesňuje Marek Pagač z marketingového oddělení energetické skupiny E.ON.

Na Velkém finále se z top klubů představí AC Sparta Praha, SK Slavia Praha, FK Baumit Jablonec, FC Viktoria Plzeň, SK Sigma Olomouc i FC Baník Ostrava a FC Zbrojovka Brno. Z kvalifikačních turnajů mají nominaci mimo jiné FC Boskovice, SK Kavas Větrovy, FK Ostrov a TJ Šumavan Vimperk.

V Roudném se utká 40 mužstev a české týmy se střetnou i se zástupci Francie. „Přijedou hráči AS Monako U10 a ve hře je účast hráčů OGC Nice U10 nebo SC Bastia U10,“ dodává Pagač s tím, že doprovod francouzských týmů bude tvořit Jan Koller.

„Pro všechny to budou čtyři dny plné zážitků a těším se na to. Pro české týmy i pro Monako půjde o zajímavou konfrontaci. Hlavně pak pro okresní kluby,“ říká Jan Koller. „Nechci říkat, na jakém místě bychom chtěli s Monakem skončit. Hlavní je, aby si Velké finále všichni užili.“

Součástí vícedenního turnaje, který se bude hrát systémem dvou hřišť a výsledky se sečtou, bude bohatý doprovodný program včetně autogramiády Jana Kollera a dalších ambasadorů projektu E.ON Rodinný fotbálek.

 
 
E.ON Junior Cup
Rodinný fotbálek na Facebooku