Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat
 
plakos

Letos se koná 14. ročník mezinárodního E.ON Euro Cupu

Pod dohledem starostky města Třeboň, paní Terezie Jenisové, se v sobotu 28. a v neděli 29. března uskuteční další ročník E.ON Euro Cupu. V roce 2015 je turnaj určen pro hráče kategorie 2007 a mladší. Na turnaji se představí Jihočeši i Sparta Praha či dva slovenské týmy.

V sobotu se hraje ve dvou sedmičlenných skupinách, ve kterých se utká každý s každým. První čtyři z obou skupin postupují do nedělního čtvrtfinále, celky na pátých až sedmých místech ve svých skupinách se utkají mezi sebou o konečné umístění. 

V sobotu turnaj v třeboňské sportovní hale začne v 8:00 zápasem domácí Jiskry Třeboň s MŠK Žilina. Poslední utkání pak bude od 19:44 FA AZ Praha - ŠK Slovan Bratislava. V neděli se začne opět v osm hodin ráno a finále je na programu ve 14:06.

Největším favoritem turnaje je AC Sparta Praha, ale velkou šanci na úspěch má i SK Policie České Budějovice, který na letním srovnávacím turnaji skončil právě za Spartou a Slavií Praha na třetím místě.

Rozdělení skupin - skupina A: 
AC Sparta Praha, SKP Č. Budějovice, FC Sparta Brno, 1.FK Příbram, FC MAS Táborsko, TJ Jiskra Třeboň, MŠK Žilina.

Skupina B: FA AZ Praha, SK Dynamo Č. Budějovice, SK Sigma Olomouc, FC Hradec Králové, SK Benešov, FC Písek, ŠK Slovan Bratislava.

 
 
E.ON Junior Cup
Rodinný fotbálek na Facebooku