Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat
 
doprovod_program_15

Přijďte se vyřádit na naše atrakce

Chcete si s rodinou užít spoustu společné zábavy? Pak neváhejte a přijďte strávit svůj volný čas na námi podporované či pořádané akce. Těšit se můžete na skákací hrady, nafukovací arény nebo netradiční fotbalové atrakce, koloběžky a segwaye.

Tradičně nás můžete najít na kvalifikačních turnajích E.ON Junior Cupu. Závěrečný vrchol v podobě Velkého finále se uskuteční 4. - 6. září v Roudném u Českých Budějovic.

Naše atrakce můžete dále mimo jiné vyhledat na městských akcích a slavnostech nebo na sportovních závodech a kulturních událostech.

 

Kde nás můžete navštívit, a na co se těšit

 
Sobota,
22. 10.

Slavnosti plodů 2016

 Přidat do kalendáře
 

(So 9:30 - 17:00)

 

Jedná se o každoroční ovocnářskou akci Chelčicko - Lhenického mikroregionu, s vyhodnocením Jablka regionu, pekařský a cukrářský výrobek z českého ovoce, destilát z ovoce, dále s kulturním programem, tradiční ovocnářský jarmark, výstavy MŠ a škol mikroregionu včetně jejich vystoupení. Dále doprovodný program sadařská poradna. Pro děti lukostřelba a Váš skákací hrad. Letos je pořádající obcí - Obec Libějovice.

Atrakce: Hrad elektrárna

 
Neděle,
9. 10.

Pimonův kufr

 Přidat do kalendáře
 

Atrakce: Hrad elektrárna

 
Sobota,
17. 9.

Hrotovicko tančí

 Přidat do kalendáře
 

(So 13:00 - 17:00)

 

Jedná se o nesoutěžní taneční přehlídku, která je setkáním skupin a jejich pedagogů, kteří rozvíjejí v regionu Hrotovicka současné taneční formy a přinášejí zajímavé a inspirující v oblasti taneční tvorby nejen pro sebe navzájem, ale i pro širokou veřejnost. Přehlídky se zúčastňuje více než 20 tanečních souborů mezi nimiž jsou převážně děti a dospělí z obcí tohoto regionu. V programu přehlídky vystoupí hudební skupina Slza, k dispozici budou stánky s občerstvením a pořadatelé chtějí nabídnout i doprovodný program pro děti.

Atrakce: Hrad elektrárna, Nafukovací hřiště

 
Sobota,
17. 9.

Římovský běh pro úsměv

 Přidat do kalendáře
 

(So 13:00 - 17:00)

 

Charitativní běh pro všechny věkové skupiny.

Atrakce: Elektrická koloběžka, Hrad elektrárna, Segway

 
Středa,
14. 9.

Festival sociálních služeb - Žďár nad Sázavou

 Přidat do kalendáře
 

(St 10:00 - 16:00)

 

Jedná se již o čtvrtý ročník Festivalu sociálních služeb. Účastní se jej poskytovatelé sociálních služeb a návazných služeb ze žďárského regionu. Festival je zdarma přístupný jak odborné, tak i široké laické veřejnosti. Během akce jsou prezentovány jednotlivé služby a proběhne krátký doprovodný kulturní program.

Atrakce: Hrad nafukovací elektrárna 2016 1

 
Neděle,
11. 9.

Den mikrogegionu Loucko

 Přidat do kalendáře
 

(Ne 13:00 - 17:30)

 

Slavnost pro 5 obcí sdružených v mikroregionu. Na slavnosti budou soutěže mezi obcemi a pěvecké vystoupení Waldy Neušila.

Atrakce: Hrad nafukovací elektrárna 2016 2

 
Sobota,
10. 9.

Den otevřených dveří letiště Vyškov

 Přidat do kalendáře
 

(So 10:00 - 17:00)

 

Tato již tradiční akce se uskuteční 11. září 2016 od 10:00 na letišti Vyškov. Je určena nejen zájemcům o létání ale i rodinám s dětmi, kteří se rádi podívají na "báječné ženy a muže na létajících strojích". Na této akci se rovněž seznámíte s možnostmi leteckého výcviku v Aeroklubu Vyškov. Zhlédnete mnoho leteckých ukázek a budete mít možnost vyhlídkového letu na mnoha různých letadlech.

Atrakce: Hrad nafukovací - Skluzavka 1, Nafukovací hřiště

 
Sobota,
10. 9.

-
11. 9.

Mistrovství ČR v plážovém volejbale mužů a žen

 Přidat do kalendáře
 

(So 9:00 - 18:00)

 

Nejdůležitější turnaj sezony 2016 se odehraje v areálu centra Viktoria a finálové zápasy v novém areálu u nákupního centra Olympia za asistence kamer ČT4. Turnaje se účastní 16 nejlepších týmů mužů a žen.

Atrakce: Hrad nafukovací - Skluzavka 2, Kruhová aréna

 
Sobota,
27. 8.

Rozloučení s prázdninami Nadějkov

 Přidat do kalendáře
 

(So 15:00 - 21:00)

 

Každoročně pořádá SDH Nadějkov rozloučení s prázdninami pro děti, kde dostanou zdarma špekáček a limonády. Letos bychom jim to chtěli zpestřit s vaší pomocí - skákacím hradem.

Atrakce: Hrad nafukovací elektrárna 2016 2

 
Sobota,
27. 8.

120. výročí založení SDH Kamenička

 Přidat do kalendáře
 

(So 10:00 - 18:00)

 

Oslavy budou zahájeny soutěží dětí a pokračovat budou kulturně-společenským programem v lokalitě nad kulturním domě.

Atrakce: Skákací hrad

 
 
 
 
 
E.ON Junior Cup
Rodinný fotbálek na Facebooku