Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat
 
roudne

Velké finále E.ON Junior Cupu 2015 se uskuteční v Roudném u Českých Budějovic

Fanoušci sportu a hlavně fotbalu pozor! Rezervujte si termín 4. - 6. září 2015, protože se bude na jihu Čech konat vrchol jedenáctého ročníku E.ON Junior Cupu. V Roudném u Českých Budějovic se bude konat poprvé v historii třídenní Velké finále za účasti až 40 týmů.

Stadion v Roudném se právě v těchto měsících mění na úsporný E.ON Stadion, na kterém se Velké finále uskuteční. „Připravujeme jedno velké překvapení, které si ale zatím necháme pro sebe. Hned jak budeme vědět podrobnosti, vše důležité zveřejníme,“ říká Marek Pagač z marketingového oddělení energetické skupiny E.ON.

E.ON Junior Cup je turnaj pro hráče do 10 let a v roce 2015 se hraje 16 kvalifikačních turnajů, ze kterých se postupuje do Velkého finále. Kvalifikanty doplní ligové týmy, takže v Roudném se diváci mohou těšit na týmy jako AC Sparta Praha, FC Viktoria Plzeň, SK Slavia Praha či FC Baník Ostrava.

 
 
E.ON Junior Cup
Rodinný fotbálek na Facebooku