E.ON Fotbalová škola Aktuálně Nadstavba českým týmům vychází. Budou hrát malé finále

Nadstavba českým týmům vychází. Budou hrát malé finále

DSC_0135

FC MAS Táborsko a E.ON Czech Team odehrály dva zápasy nadstavbových skupin na rumunském E.ON Kinder Cupu se stoprocentní úspěšností. V pátek je čekají poslední zápasy o 9. místo.

V základních skupinách se Češi sice mezi nejlepší dva celky nevešli, ale v duelech o umístění si vedli na výbornou. V pavouku oba kluby postoupily přes dva soupeře do malého finále o celkové 9. místo. V kategorii 2004 se FC MAS Táborsko utká s Luceafarulem Kluží, E.ON Czech Team se v kategorii 2006 střetne s ASA Targu Mureš.

E.ON Czech Team – CS Derby Bukurešť 2:1 po penaltách (0:0)

Branka: Podroužek, rozhodující penalta Jůn

E.ON Czech Team – ACS Kinder Mureš 13:3 (8:1)

Branky: Němec 4, Kohout, Podroužek, Matějíček 2, Malát, Šebest, Bouchner, Jůn

„Herně i výsledkově se nám konečně zadařilo. Kluci ukázali svůj potenciál a oba soupeře přehráli. V prvním zápase bohužel ale svoji jasnou převahu nedokázali gólově zužitkovat a vyhráli až na penalty. Chuť si pak spravili večer v semifinále, když si zastříleli do sítě domácího Targu Mureš. Rozhodčí pro jistotu utkání ukončil o pět minut dříve,“ zhodnotil třetí den na E.ON Kinder Cupu s úsměvem Karel Ondráček.

FC MAS Táborsko - ACS Junior Campulung 1:0 (0:0)

Branka: Kodad

 

FC MAS Táborsko – ACS Speranta Targu Mureš 1:0 po penaltách

Rozhodující penalta: Janura

„Po zklamání z nepostupu do horní skupiny to kluci zvládli a vyhráli oba zápasy. S předvedenou hrou v obou zápasech jsem spokojený. Udělali jsme si pěkné odpoledne v aquaparku a s kluky jsme si užili parádní den,“ řekl trenér Táborska Martin Švec.

Zavřít menu