E.ON Fotbalová škola Aktuálně Výběr z E.ON Fotbalové školy míří na turnaj do Rumunska

Výběr z E.ON Fotbalové školy míří na turnaj do Rumunska

EFS_U10

Nejlepší hráči z hlavního turnusu E.ON Fotbalové školy vyrazí v neděli 4. září do Rumunska, kde v Targu Mureš budou spolu s týmem FC MAS Táborsko reprezentovat Česko na turnaji E.ON Kinder Cup.

„V rámci partnerství přijely dva rumunské týmy na naše Velké finále E.ON Junior Cupu, které se hraje 2. až 4. září na energeticky úsporném E.ON Stadionu v Roudném. My naopak posíláme dva týmy na jejich E.ON Kinder Cup, který se hraje od 6. do 9. září,“ uvedl vedoucí projektu E.ON Rodinný fotbálek Marek Pagač.

Do Rumunska i s rodiči pojede početná skupinka lidí, aby se pokusila navázat na úspěchy z roku 2013. „To jsme byli v Rumunsku poprvé a náš E.ON Czech Team skončil třetí. Byli s námi i kluci z Bohemians 1905 a ti svou kategorii vyhráli,“ dodává dále Pagač. O rok později se ale českým týmům už tolik nedařilo a dva výběry z fotbalové školy skončily mimo medailové pozice.

V roce 2015 se do Rumunska nejelo a letos se tak po roční pauze představí E.ON Czech Team v kategorii 2006 a FC MAS Táborsko v kategorii 2004.

Karel Ondráček (trenér E.ON Czech Teamu): „Na turnaj odjíždíme se zkušenostmi z předešlých let. Víme, že v turnaji s domácími týmy je nutné se koncentrovat a odehrát maximum v každém utkání. Věřím, že máme v týmu kvalitu a pojedeme zpět s pocitem dobře odvedené práce.“

Martin Švec (trenér FC MAS Táborsko): „Jsme poctěni účastí na tomto zahraničním turnaji. Do turnaje vstupujeme, abychom dobře reprezentovali náš klub FC MAS Táborsko. Pro kluky to bude další konfrontace se zahraničními kluby a skvělá příležitost zahrát si kvalitní zápasy na dobře obsazeném turnaji.“

Zavřít menu