E.ON Fotbalová škola Ročník 2006 Základní informace E.ON Fotbalová škola pro kategorii U10 - základní informace

E.ON Fotbalová škola pro kategorii U10 - základní informace

AKTUALIZOVÁNO - kemp je naplněn. Pokud máte zájem o E.ON Fotbalovou školu, přihlaste se na turnus U9. Kategorie U10 je zcela naplněna.

Kategorie U 10 bude mít zázemí v Třeboni a konat se bude v termínu 19. – 25. červenec. Cena kurzu je 5 900 korun/osoba. V ceně je ubytování, strava i vstupy do lázní či jiných zařízení.

Hlavní náplní turnusu budou individuální činnosti hráče s míčem – rozvoj techniky, zpracování míče do pohybu a volného prostoru prvním dotykem, výběr místa, odpoutání se od protihráče, nácvik kliček a obcházení soupeře při použití klamných pohybů, střely na branku s důrazem přesnosti zakončení.

Všechny cvičení a tréninky se provádí formou her a zábavných prvků. Účastníci školy trénují po skupinách, kdy v každé bude maximálně 8 hráčů. „Jednotlivé ročníky se budou lišit pouze náročností provedení, což bude zároveň kopírovat jejich dovednosti,“ upřesňuje šéftrenér školy Tomáš Maruška.

Hráči se na škole mohou těšit na kvalitní vybavení a technické zabezpečení. „Používat se budou pouze naše bezpečné branky a sportovní vybavení od Pumy. Dojde na tréninkové pomůcky z fotbalového parku a program zpestří i nácvik plážové kopané v E.ON Beach Areně. Nesmíme také opomenout závěrečný turnaj s jihočeskými týmy“ upřesnil Pagač.

Program školy bude doplněn v červnu 2015.

Přihlásit se můžete zde.

Zavřít menu