E.ON Fotbalová škola Ročník 2006 Základní informace Jan Koller zahájil třetí ročník E.ON Fotbalové školy

Jan Koller zahájil třetí ročník E.ON Fotbalové školy

12____2000x2000-1437474647-efs-u10-c

Desetiletí hráči z celé České republiky se sjeli v neděli 19. července do lázeňské Třeboně. Proč? Kvůli startu E.ON Fotbalové školy pro kategorii U10. Na všechny účastníky čeká týden plný aktivit.

Prezence, zdravotní prohlídka a ubytování. Tři nezbytné věci na úvod a už všichni fotbalisté sedali do autobusu, aby se z hotelu přesunuli do komplexu lázních Aurora a sportovního areálu Hliník. Tam už čekal i Jan Koller, který spolu s trenéry a zástupci energetické skupiny E.ON turnaj pro hráče narozené v roce 2005 zahájil.

„Turnusu pro kategorii U10 se letos zúčastní 38 hráčů. V neděli 26. července pak začne kemp pro U9 a následovat bude ještě turnus pro U8,“ uvedl Marek Pagač z marketingového oddělení skupiny E.ON.

Po slavnostním aktu následovalo focení všech hráčů s nejlepším kanonýrem české reprezentace a společný devadesátiminutový trénink. Jeho náplní byly dovednostní soutěže, hra jeden na jednoho a došlo i na zábavu s míčem.

„Kluky společný trénink bavil a bylo vidět, že fotbalový základ v sobě mají. Věřím, že si podobně užijí i další dny školy,“ uvedl Koller, který kromě E.ON Fotbalové školy navštíví také Velké finále turnaje E.ON Junior Cup, které se uskuteční 4. až 6. září na energeticky úsporném E.ON Stadionu v Roudném nedaleko Českých Budějovic.

Ve velkém horku se v Třeboni během tréninku všichni zapotili, ale neztratili sílu na besedu, při které Koller odpovídal na spousty dotazů. Večerní program pak zpestřila lekce cizích jazyků. Kluci si procvičili fotbalovou terminologii v angličtině i němčině.

Během kempu se pak hráči mohou těšit na další sporty, zábavné aktivity nebo trénink v E.ON Beach Areně a relaxaci v lázních.

Fotogalerie ze zahájení je zde.

Zavřít menu