E.ON Fotbalová škola Ročník 2007 Základní informace Program E.ON fotbalové školy 2016 – Ročník 2006

Program E.ON fotbalové školy 2016 – Ročník 2006

Program E.ON Fotbalové školy je hodně nabitý a na své si přijdou opravdu všichni. Kromě každodenních fotbalových lekcí si účastníci užijí bazénový komplex v lázních Aurora, další sporty jako stolní tenis, florbal či tenis a lekce anglických a německých fotbalových slovíček.

Neděle 17.7.2016
13:00 – 14:00: příjezd hráčů (ročník 2006) na hřiště Střední školy rybářské a vodohospodářské Jakuba Krčína, na adresu: Táboritská 941, 379
01 Třeboň, ubytování, prezence, zdravotní dotazník, roztřídění hráčů na AJ a NJ
14:00 – 14:30: Slavnostní zahájení Letní fotbalové školy – Jídelna Střední školy rybářské Jakuba Krčína 
14:30 – 14.45: svačina 
15:00 – 16:00: aktivity Angličtina - Němčina = fotbalová slovíčka 
16:1:5 přistavení autobusu – TH Hliník
16:30 – 18:00: TJ hřiště: dovednostní soutěže, hra 1/1, zábavný trénink s míčem, coerver
- hala (v případě deště) : florbalový turnaj, coerver
18:15: odjezd ze hřiště
19:00 – 19:3:0 večeře
20:00 – 21:00: trenérské překvapení
21:30: večerka

Pondělí 18.7.2016
7:30: Budíček
7:45 – 8:15: snídaně
8:45: rytmická cvičení - ukázka
9:30 – 11:00: TJ tréninkový program školy Michaela Rummeniggeho - Tyršův stadion
- hala (v případě deště) : turnaj v minifotbale, coerver
12:00 – 12:30: oběd
14:45: přistavení autobusu – TH Hliník
15:00 – 16:30: TJ hřiště: střelba pod tlakem, miniturnaj
- dovednostní soutěže „Manchester“ 
- David Beckham (střelba na přesnost) 
- Wayne Rooney (rychlost střelby)
- hala (v případě deště) : turnaj v basketbalu, rytmická cvičení koordinace
17:00 – 17:30: večeře Regent 
17:45 – 19:15: aktivity Bazénový komplex: tobogán, výřivka, plavání
19:30: odjezd od bazénu
20:00 – 21:00: aktivity Angličtina - Němčina = fotbalová slovíčka
21:15 – 21:30: druhá večeře
22:00: večerka

Úterý 19.7.2016
7:30: Budíček
7:45 – 8:15: snídaně
8:45: dynamický strečink - ukázka
9:15: přistavení autobusu – TH Hliník
9:30 – 11:00: TJ hřiště: hra 2/2, coerver
- dovednostní soutěže „Manchester“ 
- Rio Ferdinand (přesnost dlouhé přihrávky vzduchem) 
- Roy Keane (přesnost přihrávky)
- hala (v případě deště) : turnaj v miniházené, coerver
11:15: odjezd ze hřiště
12:00 – 12:30: oběd
14:00 – 15:00: aktivity Angličtina - Němčina = fotbalová slovíčka ( malý snack )
15:15: přistavení autobusu – TH Hliník 
15:30 – 17:00: TJ indiviuální HČJ, coerver
- dovednostní soutěže „Manchester“ 
- Luis Nany (přesnost přihrávky z pohybu pravou nohou) 
- Patrice Evra (přesnost přihrávky z pohybu pravou levou)
- hala (v případě deště) : turnaj ve florbalu, koordinace
17:15: odjezd ze hřiště 
17:45 – 18:15: večeře 
19:00 – 20:30: aktivity - tenis, florbal
21:00 – 21:30: druhá večeře
22:00: večerka

Středa 20.7.2016
7:30: Budíček
7:45 – 8:15: snídaně
8:45: výživa sportovce - referát 
9:00: přistavení autobusu a odjezd do ČB
9:30 – 11:30: TJ Beach arena České Budějovice
12:00: odjezd od areny
12:30 – 13:00 oběd
14:15: přistavení autobusu – TH Hliník
14:30 – 16:00: TJ hřiště: střelba pod tlakem, miniturnaj
- dovednostní soutěže „Manchester“ 
- David Beckham (střelba na přesnost) 
- Wayne Rooney (rychlost střelby)
- hala (v případě deště) : turnaj v basketbalu, rytmická cvičení koordinace
17:00 – 17:30: večeře Regent 
17:45 – 19:15: aktivity Bazénový komplex: tobogán, výřivka, plavání
19:30: odjezd od bazénu
20:00 – 21:00: aktivity Angličtina - Němčina = fotbalová slovíčka
21:15 – 21:30: druhá večeře
22:00: večerka

Čtvrtek 21.7.2016
7:30: Budíček
7:45 – 8:15: snídaně
8:45: pitný režim sportovce - referát
9:15: přistavení autobusu - TH Hliník nebo TH Břilice
9:30 – 11:30: TJ Focení s Janem Kollerem
- hřiště: výběr místa, zpracování míče ve hře, coerver
- dovednostní soutěže „Manchester“,
- Ryan Giggs (vedení míče)
- Paul Scholes (časovaná přihrávka)
- hala (v případě deště) : turnaj ve streetballu
11:45: odjezd ze hřiště
12:15 – 12:45: oběd
14:15 – 15:15: aktivity Angličtina - Němčina = fotbalová slovíčka ( malý snack )
15:30: přistavení autobusu - TH Břilice
15:45 – 16:45: TJ hřiště: turnaj dvojic „O pohár Eon fotbalové školy“
17:00: odjezd ze hřiště
17:30 – 18:00: večeře 
19:00 – 20:30: aktivity - tenis, florbal
21:00 – 21:30: druhá večeře
22:00: večerka

Pátek 22.7.2016
7:30: Budíček
7:45 – 8:15: snídaně
8:45: koordinace - ukázka
9:15: přistavení autobusu – TH Břilice
9:30 – 11:00: TJ přechodová fáze + zakončení 
- hala (v případě deště) : florbal, coerver
11:15: odjezd ze hřiště
12:30 – 13:00: oběd
13:30 – 14:30: aktivity Angličtina - Němčina = fotbalová slovíčka ( malý snack )
14:30: přistavení autobusu – TH Hliník 
15:00 – 16.00: svačina formou balíčku 
15:00 – 18:00: Turnaj E.ON Fotbalové školy
18:15: odjezd ze hřiště
18:45 – 19:15: večeře 
20:00 – 21.00: stolní hry 
21:30: večerka

Sobota 23.7.2016
7:30: Budíček
7:45 – 8:15: snídaně
8:30 – 9:00: balení a úklid
9:15: přistavení autobusu – TH Břilice
9:30 – 11:00: TJ Zábavný trénink na hřišti
- hala (v případě deště) : florbal, turnaj v minifotbale, basketbal
11:15: odjezd ze hřiště 
11:30 – 12:00: vyklizení pokojů
12:15 – 12:45: oběd
13:00 – 13:30: Slavnostní zakončení (ocenění účastníků E.ON Fotbalové školy, videoprezentace celého kempu) – Konferenční sál Aurora.

Zavřít menu