E.ON Fotbalová škola Ročník 2007 Základní informace Program E.ON fotbalové školy 2016 – Ročník 2007 a 2008 - 9

Program E.ON fotbalové školy 2016 – Ročník 2007 a 2008 - 9

Program E.ON Fotbalové školy je hodně nabitý a na své si přijdou opravdu všichni. Kromě každodenních fotbalových lekcí si účastníci užijí bazénový komplex v lázních Aurora, další sporty jako stolní tenis, florbal či tenis a lekce anglických a německých fotbalových slovíček.

Neděle 24.7.2016
13:00 – 14:00: příjezd hráčů ( ročník 2007 ) na hřiště Střední školy rybářské a vodohospodářské Jakuba Krčína, na adresu: Táboritská 941, 379 01 Třeboň, ubytování, prezence, zdravotní dotazník, roztřídění hráčů na AJ a NJ
14:00 – 14:15: Slavnostní zahájení Letní fotbalové školy – Jídelna Střední školy rybářské Jakuba Krčína 
14:30: svačina
15:00: přistavení autobusu – TH Břilice 
15:15 – 16:45: TJ hřiště: dovednostní soutěže, hra 1/1, zábavný trénink s míčem, coerver hala (v případě deště) : florbalový turnaj, coerver
17:00: odjezd ze hřiště
17:30 – 18:00: večeře
19:00 – 20:30: aktivity - tenis , florbal
21:00: večerka

Pondělí 25.7.2016
7:30: Budíček
7:45 – 8:15: snídaně
8:45: rytmická cvičení - ukázka
9:30 – 11:00: TJ tréninkový program školy Michaela Rummeniggeho – Tyršův Stadion 
hala (v případě deště) : turnaj v minifotbale, coerver
12:00 – 12:30: oběd
14:00 – 15:00: aktivity Angličtina - Němčina = fotbalová slovíčka ( malý snack )
15:15: přistavení autobusu - TH Břilice
15:30 – 17:00: TJ hřiště: střelba pod tlakem, Hra 2/2 - miniturnaj
- dovednostní soutěže „Manchester“ 
- David Beckham (střelba na přesnost) 
- Wayne Rooney (rychlost střelby)
- Cristiano Ronaldo (vedení míče)
17:15: odjezd ze hřiště 
17:30 – 18:00: večeře 
19:00 – 20:30: aktivity - florbal, tenis
21:00 – 21:15: druhá večeře 
21:30: večerka

Úterý 26.7.2016
7:30: Budíček
7:45 – 8:15: snídaně
8:45: dynamický strečink - ukázka
9:00: přistavení autobusu a odjezd do ČB
9:30 – 11:30: TJ Beach arena České Budějovice
12:00: odjezd od areny
12:30 – 13:00: oběd
14:15: přistavení autobusu – TH Hliník - UMT
14:30 – 16:00: TJ hřiště: hra 3/1, individuální HČJ
- dovednostní soutěže „Manchester“
- Ruut Van Nistelrooy (střelba na přesnost)
- Luis Nany (přesnost přihrávky z pohybu pravou nohou) 
- Patrice Evra (přesnost přihrávky z pohybu pravou levou)
16:15 – 16:30: svačina Svět
17:00 – 18:30: aktivity Bazénový komplex: výuka plavání splývání, kraul, prsa, potápění
18:45: odjezd od bazénu
19:15 – 19:45: večeře
20:00 – 21:00: aktivity Angličtina - Němčina = fotbalová slovíčka ( malý snack )
21:30: večerka

Středa 27.7.2016
7:30: Budíček
7:45 – 8:15: snídaně
8:30: koordinace - ukázka
9:00: přistavení autobusu – TH Břilice
9:15 – 10:45: TJ hřiště: výběr místa, zpracování míče při hře, coerver
- dovednostní soutěže „Manchester“ 
- Rio Ferdinand (přesnost dlouhé přihrávky vzduchem) 
- Roy Keane (přesnost přihrávky)
- Ryan Giggs (vedení míče)
- Paul Scholes (časovaná přihrávka)
- hala (v případě deště) : turnaj v miniházené, coerver
11:00: odjezd ze hřiště 
11:30: – 12:00 oběd
12:30: – 13:30 aktivity Angličtina - Němčina = fotbalová slovíčka ( malý snack )
13:45: přistavení autobusu – TH Břilice
14:00: – 15:15 TJ hřiště: turnaj dvojic „O pohár E.ON fotbalové školy“
15:30: odjezd ze hřiště 
16:00: svačina
16:15 – 16:30: vyklizení pokojů
17:00 – 17:30: Slavnostní zakončení (ocenění účastníků E.ON Fotbalové školy, videoprezentace celého kempu) – Konferenční sál Aurora.

Čtvrtek 28.7.2016
13:00 – 14:00: příjezd hráčů ( ročník 2007 ) na hřiště Střední školy rybářské a vodohospodářské Jakuba Krčína, na adresu: Táboritská 941, 379 01 Třeboň, ubytování, prezence, zdravotní dotazník, roztřídění hráčů na AJ a NJ 
14:00 – 14:15: Slavnostní zahájení Letní fotbalové školy – Jídelna Střední školy rybářské Jakuba Krčína 
14:30: svačina
15:00: přistavení autobusu ??? 
15:15 – 16:45: TJ hřiště: dovednostní soutěže, hra 1/1, zábavný trénink s míčem, coerver
hala (v případě deště) : florbalový turnaj, coerver
17:00: odjezd ze hřiště
17:30 – 18:00: večeře
19:00 – 20:30: aktivity - tenis, florbal
21:00: večerka

Pátek 29.7.2016
7:30: Budíček
7:45 – 8:15: snídaně
8:45: rytmická cvičení - ukázka
9:00: přistavení autobusu a odjezd do ČB
9:30 – 11:30: TJ Beach arena České Budějovice
12:00: odjezd od areny
12:30 – 13:00: oběd
14:00 – 15:00: aktivity Angličtina - Němčina = fotbalová slovíčka ( malý snack )
15:15: přistavení autobusu ???
15:30 – 17:00: TJ hřiště: střelba pod tlakem, Hra 2/2 - miniturnaj
- dovednostní soutěže „Manchester“ 
- David Beckham (střelba na přesnost) 
- Wayne Rooney (rychlost střelby)
- Cristiano Ronaldo (vedení míče)
17:15: odjezd ze hřiště 
17:30 – 18:00: večeře 
19:00 – 20:30: aktivity - florbal
21:00 – 21:15: druhá večeře 
21:30: večerka

Sobota 30.7.2016
7:30: Budíček
7:45 – 8:15: snídaně
8:45: dynamický strečink - ukázka
9:30 – 11:00: TJ tréninkový program školy Michaela Rummeniggeho – Tyršův stadion
- hala (v případě deště) : turnaj v minifotbale, coerver
12:00 – 12:30: oběd
14:15: přistavení autobusu – TH Hliník
14:30 – 16:00: TJ hřiště: hra 3/1, individuální HČJ
- dovednostní soutěže „Manchester“
- Ruut Van Nistelrooy (střelba na přesnost)
- Luis Nany (přesnost přihrávky z pohybu pravou nohou) 
- Patrice Evra (přesnost přihrávky z pohybu pravou levou)
16:15 – 16:30: svačina Svět
17:00 – 18:30: aktivity Bazénový komplex: výuka plavání splývání, kraul, prsa, potápění
18:45: odjezd od bazénu
19:15 – 19:45: večeře
20:00 – 21:00: aktivity Angličtina - Němčina = fotbalová slovíčka ( malý snack )
21:30: večerka

Neděle 31.7.2015
7:30: Budíček
7:45 – 8:15: snídaně
8:45: koordinace - ukázka
9:00: přistavení autobusu ???
9:15 – 10:45: TJ hřiště: výběr místa, zpracování míče při hře, coerver
- dovednostní soutěže „Manchester“ 
- Rio Ferdinand (přesnost dlouhé přihrávky vzduchem) 
- Roy Keane (přesnost přihrávky)
- Ryan Giggs (vedení míče)
- Paul Scholes (časovaná přihrávka)
- hala (v případě deště) : turnaj v miniházené, coerver
11:00: odjezd ze hřiště 
11:30 – 12:00: oběd
12:30 – 13:30: aktivity Angličtina - Němčina = fotbalová slovíčka ( malý snack )
13:45: přistavení autobusu ???
14:00 – 15:15: TJ hřiště: turnaj dvojic „O pohár E.ON fotbalové školy“
15:30: odjezd ze hřiště 
16:00: svačina
16:15 – 16:30: vyklizení pokojů
17:00 – 17:30: Slavnostní zakončení (ocenění účastníků E.ON Fotbalové školy, videoprezentace celého kempu) – Jídelna Střední školy rybářské a vodohospodářské Jakuba Krčína.

Zavřít menu