E.ON Junior Cup E.ON Beach Junior Cup Aktuálně E.ON Beach Junior Cup začíná kvalifikací v Brně

E.ON Beach Junior Cup začíná kvalifikací v Brně

beach

První kvalifikační kolo turnaje v plážové kopané – E.ON Beach Junior Cup – se odehraje v neděli 3. dubna v brněnské energeticky úsporné E.ON Beach Areně. Přihlášeno je 10 týmů.

Turnaj je určen fotbalovým klubům a kategorii U9 (chlapci narozeni 1. 1. 2007 a mladší, dívky 1. 1. 2006 a mladší). Systém turnaje bude skupinový s následnou nadstavbou. Začátek turnaje je v 9:00.

Postup na finále si zajistí dva nejlepší. „Finále se uskuteční 3. prosince v Pelhřimově,“ upřesnil marketingový manažer energetické skupiny E.ON Marek Pagač. „Hrát se bude systémem 4+1.“

E.ON Beach Junior Cup se v roce 2016 odehraje 3. dubna v Brně (kapacita 10 míst/přihlášeno je 10 týmů), 9. dubna v Českých Budějovicích (10/10), 10. dubna v Pelhřimově (10/5) a 16. dubna v Praze (10/6). Hrát se bude v energeticky úsporných E.ON Beach Arenách.

Přihlašování do nenaplněných kvalifikací probíhá prostřednictvím formuláře na https://www.eonrodinnyfotbalek.cz/beach.html.

Přihlášení týmy:
TJ Zdounky, TJ Prusinovice, KMS Juventus Bruntál, SK Žebětín, RAFK Rajhrad, Futsal Čelechovice na Hané/TJ Smržice, SK Moravská Slavia Brno, FK SK Bosonohy, FC Sparta Brno – červení, FC Sparta Brno – bílí

Adresa turnaje:
E.ON Beach Arena (Centrum Viktoria)
Vodařská 2, Brno

Zavřít menu