E.ON Junior Cup E.ON Beach Junior Cup Aktuálně V sobotu bude znám vítěz prvního ročníku E.ON Beach Junior Cupu

V sobotu bude znám vítěz prvního ročníku E.ON Beach Junior Cupu

FCT_Boro

Turnaj v plážové kopané pro devítileté fotbalisty – E.ON Beach Junior Cup – čeká 3. prosince finále. Postup si uhrálo 12 mužstev. Hrát se bude v Praze.

„Během jarní sezony se odehrály čtyři kvalifikace, do kterých zasáhlo 35 českých klubů a přes 300 hráčů,“ upřesňuje Marek Pagač z marketingového oddělení energetické skupiny E.ON. „Z každé kvalifikace postoupily tři nejlepší týmy.“

Všechny kvalifikace se odehrály v energeticky úsporných E.ON Beach Arenách (v Českých Budějovicích, Praze, Pelhřimově a Brně). „Sobotní finále se bude hrát v pražské hale, která je součástí Beachklubu Ládví,“ dodává dále Pagač.

Seznam finalistů: FC Sparta Brno, Tatran Kohoutovice, RAFK Rajhrad, FC MAS Táborsko, SK Dynamo České Budějovice, Sokol Jindřichův Hradec, Bohemians Praha 1905, 1. FC Batelov, Slovan Kamenice nad Lipou, Běchovičtí Sršni, TJ SK Satalice, FK Zlíchov.

Turnaj se odehraje systémem dvou skupin po šesti týmech a do play-off postoupí dva nejlepší týmy z obou skupin. „Hlavní cenu věnovala společnost Puma a vítěz turnaje se může těšit na zavádění hráčů do mistrovského zápasu české reprezentace ve velkém fotbale.“

Rozlosování turnaje je na http://bit.ly/finale_EBJC.

Zavřít menu