E.ON Junior Cup E.ON Junior Cup Aktuálně Do Monaka pojede rodina z Jablonce. Pobyt s vítězem E.ON Junior Cupu v doprovodu Jana Kollera vyhrál desetiletý Karel Svatý

Do Monaka pojede rodina z Jablonce. Pobyt s vítězem E.ON Junior Cupu v doprovodu Jana Kollera vyhrál desetiletý Karel Svatý

rodina_monako

Poslední hrací den Velkého finále E.ON Junior Cupu na energeticky úsporném E.ON Stadionu v Roudném zpestřilo i finále soutěže o rodinný pobyt v Monaku. Doprovod vítěznému týmu turnaje bude dělat rodina Karel, Andrea, Robert a Marek Svatých.

Princip soutěže byl jednoduchý – během pátka, soboty a nedělního rána si vykopat co nejvíc bodů ve střelbě na přesnost. Nejlepších 20 pak postoupilo do finálového rozstřelu na jeden otvor, kde se formou vyřazováku rozhodlo o vítězi.

„V prvním kole daný otvor netrefil žádný soutěžící. Až ve druhém kole se trefili tři. Ve třetím pak dospěláky Petra Kocifaje a Kamila Kořínka porazil desetiltý Karel Svatý, který na E.ON Junior Cupu hraje za FK Jablonec,“ uvedl Marek Pagač z marketingového oddělení energetické skupiny E.ON. 

Celkem do soutěže zasáhlo 178 soutěžících. Ohlasy s vítězem, foto a video ze soutěže bude na stránkách www.eonrodinnyfotbalek.cz v dalších dnech.

Zavřít menu