E.ON Junior Cup E.ON Junior Cup Aktuálně Začalo přihlašování na 13. ročník E.ON Junior Cupu

Začalo přihlašování na 13. ročník E.ON Junior Cupu

Ilustrační foto

Nový ročník turnaje pro desetileté hráče začne 1. května v Kadani. Kvalifikací se odehraje 10 a vítězové získají postup na Velké finále. To bude v září a hlavní cena je lákavá - pobyt v Monaku v doprovodu Jana Kollera.

„E.ON Junior Cup je fotbalový turnaj pro kategorii U10. Letos se koná třináctý ročník a vítězství obhajuje SK Slavia Praha,“ uvedl Marek Pagač, vedoucí projektu E.ON Rodinný fotbálek. „Během května a června se o víkendech nebo svátcích odehraje 10 kvalifikačních kol. Turnaj se hraje systémem 7+1 a na každého hráče opět čeká míč PUMA a další zajímavé ceny.“

Turnaje se odehrají po celé České republice a přihlásit se může každý klub, který má hráče pro danou kategorii. Limit u hráčů je 1. 1. 2007 a mladší, u hráček 1. 1. 2006 a mladší. Do Velkého finále, které se odehraje v Roudném na jihu Čech u Českých Budějovic, se probojují vítězové kvalifikací. Ty doplní ligové kluby a zahraniční hosté. Termín závěrečného turnaje je 8. až 10. září.

Hlavní cena Velkého finále bude pobyt v Monaku za doprovodu historicky nejlepšího střelce české reprezentace Jana Kollera. „V rámci pobytu se s vítězným týmem podíváme na trať formule, navštívíme Oceánografické muzeum, projdeme si město nebo navštívíme nejvyšší francouzskou soutěž Ligue 1 včetně zavádění hráčů na hřiště. Program bude plný zajímavých momentů,“ dodal dále Pagač.

Více o projektu a přihlašovací formulář je na http://bit.ly/EJC_2017_PR_F

 

Seznam kvalifikačních kol:
1.5. Kadaň
6.5. Kamenný Újezd u ČB
7.5. Humpolec
8.5. Strakonice
13.5. Raková
20.5. Litovel
21.5. Háj ve Slezsku
28.5. Nové Město nad Metují
10.6. Veselí nad Moravou
11.6. Bystřice pod Hostýnem

Zavřít menu