Velké finále se odehraje na E.ON Stadionu v Roudném. Přijedou i zahraniční hosté

vf1

Největší turnaj fotbalistů do deseti let – E.ON Junior Cup – bude mít finále v září. Hrát se bude na E.ON Stadionu v Roudném nedaleko Českých Budějovic. Do turnaje zasáhne 40 týmů.

Z kvalifikačních kol postoupí 10 vítězů a šanci mají i kluby díky udělování divoké karty. Další týmy budou ligové kluby jako AC Sparta Praha, SK Slavia Praha nebo FC Viktoria Plzeň. Pro diváky bude zajímavé sledovat i zahraniční účastníky.

„Přijet by měly týmy z Francie, který opět přiveze ambasador projektu Jan Koller a dále mužstvo z Německa a možná i Rumunska,“ upřesňuje Marek Pagač z marketingového oddělení energetické skupiny E.ON.

Velké finále nabízí zajímavé ceny. Vítěz turnaje pojede za Janem Kollerem do Francie. Další ceny jsou postup na německý halový turnaj Bayernwerk Cup nebo pobyt v Německu a sehrání přátelských zápasů s bundesligovými týmy.

Velké finále se uskuteční 2. – 4. září na E.ON Stadionu v Roudném a návštěvníci se mohou těšit na bohatý doprovodný program a stovky dramatických zápasů. Vítězství z roku 2015 obhajuje SK Slavia Praha.

Zavřít menu