Druhý ročník E.ON Beach Junior Cupu byl rozlosován

2

V únoru a březnu letošního roku se ve čtyřech městech uskuteční druhý ročník turnaje v plážové kopané pro kategorii U9. Do turnaje zasáhne přes 60 týmů.

V každém městě se uskuteční v jeden den dvě kvalifikace – dopolední a odpolední část. „Vítěz každé části postoupí do finále, které se uskuteční 4. března v energeticky úsporné E.ON Beach Areně v Praze,“ řekl vedoucí projektu E.ON Rodinný fotbálek Marek Pagač.

„Kvalifikace se odehrají 11. února v Českých Budějovicích, 12. února v Praze, 18. února v Pelhřimově a 19. února v Brně. Maximální počet týmů na jeden turnaj je 8. Celkem tak do všech kvalifikací zasáhne až 64 mužstev,“ dodala Lucie Malkusová z marketingového oddělení E.ON, která turnaje vylosovala.

Vítězství z prvního ročníku obhajuje FC MAS Táborsko, které se zúčastní dopolední českobudějovické části i letos. 

Video z losování kvalifikací je na bit.ly/EBJC_2017_los_kvalifikace   

 

 

 

 

Losování kvalifikací E.ON Beach Junior Cupu:

11.2.2017 Č. Budějovice dopoledne
  A B
1 Sokol Kardašova Řečice JFA 2008
2 TJ Šumavan Vimperk FC MAS Táborsko
3 FC Písek SK Dynamo České Budějovice
4 SK Včelná TJ Tatran Prachatice
11.2.2017 Č. Budějovice odpoledne
  A B
1 JFA 2009 FK Lokomotiva Veselí n. L.
2 SK Čkyně Slavoj Hrdějovice
3 SK Zliv Sokol Křemže
4 FK Junior Strakonice  TJ Sokol Olešnice
12.2.2017 Praha dopoledne
  A B
1 SK Děčín

 

FK Sparta Košíře
2 ČAFC Praha TJ Jawa Pecerady
3 TJ Slavia Radonice SK Český Brod
4 FC Přední Kopanina FK Dukla Jižní Město
12.2.2017 Praha odpoledne
  A B
1 SK Bosnia Online EU Teplice Slovan Bohnice
2 AFK Union Žižkov FK Týnec nad Sázavou z.s
3 FK Baník Sokolov Slavoj Vyšehrad /2008
4 SC Xaverov FK Dukla Praha
18.2.2017 Pelhřimov dopoledne
  A B
1 TJ Spartak Počátky SK Větrovy
2 FC Slavoj Žirovnice AFC Humpolec
3 TJ Slovan Kamenice nad Lipou T.J. Nová Včelnice
4 RMSK CIDLINA NOVÝ BYDŽOV SK Olympia Ráječko
18.2.2017 Pelhřimov odpoledne
  A B
1 Futsal Čelechovice n. H./TJ Smržice TJ Podyjí Černíč
2 TJ SLAVOJ PACOV FK Pelhřimov
3 FC Hradec Králové FC Velké Meziříčí
4 TJ Sokol Bedřichov VOLNÁ POZICE
19.2.2017 Brno dopoledne
  A B
1  FC Ivančice Jiskra Staré Město
2 ČAFC Židenice 2011 SK Louky
3 FA Zlechov TJ Sokol Novosedly
4 FC Svratka Brno TJ Prusinovice
19.2.2017 Brno odpoledne
  A B
1 FC Soběšice SK Žebětín
2 AFK Tišnov FŠ Třebíč
3 FC Sparta Brno FC Boskovice,z.s.
4 FK Drnovice FC Slovan Rosice