Finále E.ON Beach Junior Cupu 2017

Finále turnaje v plážové kopané (4. březen 2017, E.ON Beach Arena, Praha - Ládví). Kategorie U9, 12 finalistů, 109 hráčů, 38 zápasů, 236 vstřelených gólů.

Skupina A:

FC SPARTA BRNO 7:3 HTC BEACH SOCCER ZWOLLE 1
SC XAVEROV 4:2 SK BOSNIA ONLINE EU TEPLICE
FC MAS TÁBORSKO 4:1 FC IVANČICE
HTC BEACH SOCCER ZWOLLE 1 2:3 SC XAVEROV
FC IVANČICE 0:10 FC SPARTA BRNO
SK BOSNIA ONLINE EU TEPLICE 0:1 FC MAS TÁBORSKO
FC IVANČICE 3:5 HTC BEACH SOCCER ZWOLLE 1
FC MAS TÁBORSKO 8:4 SC XAVEROV
FC SPARTA BRNO 1:0 SK BOSNIA ONLINE EU TEPLICE
HTC BEACH SOCCER ZWOLLE 1 3:1 FC MAS TÁBORSKO
SK BOSNIA ONLINE EU TEPLICE 6:1 FC IVANČICE
SC XAVEROV 2:3 FC SPARTA BRNO
SK BOSNIA ONLINE EU TEPLICE 5:3 HTC BEACH SOCCER ZWOLLE 1
FC SPARTA BRNO 2:1 FC MAS TÁBORSKO
FC IVANČICE 2:7 SC XAVEROV

Tabulka:

(pořadí) Tým (zápasy) (výhry) (remízy) (prohry) (skóre) (body)
1. FC Sparta Brno 5 5 0 0 23:6 15
2. FC MAS Táborsko 5 3 0 2 15:10 9
3. SC Xaverov 5 3 0 2 20:17 9
4. SK Bosnia Online EU Teplice 5 2 0 3 13:10 6
5. HTC Beach Soccer Zwolle 1 5 2 0 3 16:19 6
6. FC Ivančice 5 0 0 5 7:32 0

Skupina B:

FC HRADEC KRÁLOVÉ 5:2 HTC BEACH SOCCER ZWOLLE 2
FK DUKLA JIŽNÍ MĚSTO 4:1 FC SLAVOJ ŽIROVNICE
FK JUNIOR STRAKONICE 4:6 SK DYNAMO ČESKÉ BUDĚJOVICE
HTC BEACH SOCCER ZWOLLE 2 6:1 FK DUKLA JIŽNÍ MĚSTO
SK DYNAMO ČESKÉ BUDĚJOVICE 0:2 FC HRADEC KRÁLOVÉ
FC SLAVOJ ŽIROVNICE 0:8 FK JUNIOR STRAKONICE
SK DYNAMO ČESKÉ BUDĚJOVICE 6:0 HTC BEACH SOCCER ZWOLLE 2
FK JUNIOR STRAKONICE 7:1 FK DUKLA JIŽNÍ MĚSTO
FC HRADEC KRÁLOVÉ 11:2 FC SLAVOJ ŽIROVNICE
HTC BEACH SOCCER ZWOLLE 2 0:5 FK JUNIOR STRAKONICE
FC SLAVOJ ŽIROVNICE 0:7 SK DYNAMO ČESKÉ BUDĚJOVICE
FK DUKLA JIŽNÍ MĚSTO 0:3 FC HRADEC KRÁLOVÉ
FC SLAVOJ ŽIROVNICE 4:5 HTC BEACH SOCCER ZWOLLE 2
FC HRADEC KRÁLOVÉ 6:2 FK JUNIOR STRAKONICE
SK DYNAMO ČESKÉ BUDĚJOVICE 5:1 FK DUKLA JIŽNÍ MĚSTO

Tabulka:

(pořadí) Tým (zápasy) (výhry) (remízy) (prohry) (skóre) (body)
1. FC Hradec Králové 5 0 0 5 27:6 15
2. SK Dynamo České Budějovice 5 4 0 1 24:7 12
3. FK Junior Strakonice 5 3 0 2 26:13 9
4. HTC Beach Soccer Zwolle 2 5 2 0 3 13:21 6
5. FK Dukla Jižní Město 5 1 0 4 7:22 3
6. Slavoj Žirovnice 5 0 0 5 7:35 0

Finálová část:

Semifinále:

SK Dynamo České Budějovice 4:2 FC Sparta Brno
FC Hradec Králové 7:0 FC MAS Táborsko

O 11. místo:

FC Ivančice 2:1 FC Žirovnice

O 9. místo:

HTC Beach Soccer Zwolle 1 3:1 FK Dukla Jižní Město

O 7. místo:

SK Bosnia Online EU Teplice 2:1 HTC Beach Soccer Zwolle 2

O 5. místo:

SC Xaverov 2:1 FK Junior Strakonice

O 3. místo:

FC Sparta Brno 5:4 po penaltách FC MAS Táborsko

Finále:

SK Dynamo České Budějovice 3:2 po penaltách FC Hradec Králové

Konečné pořadí

1. SK Dynamo České Budějovice
2. FC Hradec Králové
3. FC Sparta Brno
4. FC MAS Táborsko
5. SC Xaverov
6. FK Junior Strakonice
7. SK Bosnia Online EU Teplice
8. HTC Beach Soccer Zwolle 2
9. HTC Beach Soccer Zwolle 1
10. FK Dukla Jižní Město
11. FC Ivančice
12. FC Žirovnice


Nejlepší hráč turnaje: Ondřej Kabele (FC Hradec Králové)
Nejlepší brankář turnaje: Kryštof Kostelný (FC Sparta Brno)
Nejlepší střelec: Vojtěch Polák (13 gólů, FC Hradec Králové)

Podrobnosti k turnaji jsou ZDE.

Zavřít menu