E.ON Junior Cup E.ON Junior Cup Aktuálně Seznam přihlášených týmů na E.ON Junior Cup 2017

Seznam přihlášených týmů na E.ON Junior Cup 2017

001__2000x2000-1489574188-ilustracni-foto

Fotbalové týmy se mohou hlásit na 13. ročník E.ON Junior Cupu do 20. dubna. Každá kvalifikace je otevřená pro 24 týmů. Hrát se bude systémem 7+1 a vítězové kvalifikací postoupí na Velké finále, které se na energeticky úsporném E.ON Stadionu v Roudném uskuteční 8. až 10. září 2017. Poslední aktualizace: 24. dubna v 12:30.

1. květen - Kadaň (18 přihlášených/max. 24)

  • 1.FC Karlovy Vary
  • FC Cheb
  • FK Baník Sokolov
  • FK Český Lev Neštěmice
  • FK Litoměřicko
  • FK Tatran Kadaň
  • FK Ústí nad Labem
  • Fotbalová akademie Petra Voříška
  • Fotbalový Klub Ostrov
  • Fotbalový klub SEKO Louny
  • Junior Chomutov
  • SK Ervěnice-Jirkov
  • SK Havran Kryry
  • SK Kladno
  • SK Roudnice nad Labem
  • Tělovýchovná jednota Krásný Dvůr
  • Mostecký fotbalový klub
  • TJ Jiskra Aš

 

6. květen - Kamenný Újezd u Č. Budějovice (20/24) 

  • FK Slavoj Český Krumlov
  • FK Spartak Kaplice
  • Jihočeská fotbalová akademie
  • SK Dynamo České Budějovice U9
  • SK Lišov
  • SK Slavia České Budějovice
  • SK Včelná
  • SK Větřní
  • Slavoj Hrdějovice
  • Sokol Křemže kopaná
  • SKP České Budějovice
  • TJ Calofrig Borovany
  • TJ Hluboká nad Vltavou
  • TJ Lokomotiva České Budějovice
  • TJ Sokol Kamenný Újezd
  • FK Borek
  • TJ Tatran Lomnice Nad Lužnicí
  • TJ Tatran Volary
  • FC Nové Hodějovice
  • FK Dynamo Vyšší Brod

 

7. květen - Humpolec (23/24)

  • A.F.C. Humpolec
  • FC Spartak Velká Bíteš
  • FC Velké Meziříčí
  • FK Znojmo
  • RAFK Rajhrad
  • SFK Vrchovina
  • SK Bystřice nad Pernštejnem
  • SK Pernštejn Nedvědice
  • SK Telč
  • Sokol Dobšice
  • Sokol Kardašova Řečice
  • TJ Ježek Rantířov
  • TJ Jiskra Nová Bystřice
  • TJ Nová Včelnice
  • TJ Sokol Bedřichov
  • TJ Velký Beranov 1975
  • AC Sparta Praha - dívky
  • SK Fotbalová škola Třebíč
  • Lokomotiva Brno Horní Heršpice - dívky
  • FC Slovan Havlíčkův Brod
  • FK Bohemia Světlá nad Sázavou
  • ČAFC Židenice 2011
  • FK Slovan Hrádek nad Nisou 1910

 

8. květen - Strakonice (24/24)

  • FC Netolice
  • Blatná
  • FC Písek
  • FC Volenice 2013
  • FK Admira Praha
  • FK Horažďovice
  • FK Junior Strakonice
  • FK Meteor Tábor
  • FK Tatran Prachatice
  • SC Xaverov Horní Počernice
  • SK Kavas Větrovy
  • SK Slavoj Volyně
  • SK Union Vršovice
  • Sokol Suchdol nad Lužnicí
  • SSK Dobrá Voda u Českých Budějovic
  • TJ Dražejov
  • TJ Hradiště
  • TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí
  • TJ Osek
  • TJ Sušice
  • TJ Šumavan Vimperk
  • Tělovýchovná jednota Malšice
  • FC Westra Sousedovice
  • TJ Sokol Hrusice

 

13. květen - Raková (24/24)

  • ČAFC Praha
  • FC Rokycany
  • FC Tempo Praha
  • FC Vysočina Jihlava
  • FK Kohouti Rokycany
  • FK Tachov
  • SK Senco Doubravka
  • SK Petřín Plzeň
  • SK Plzeň 1894
  • SKK Hovorčovice
  • Sokol Křimice
  • Sokol Plzeň - Letná
  • TJ Dioss Nýřany
  • TJ Holoubkov
  • TJ Hrádek
  • TJ Košutka Plzeň
  • FK Planá
  • SK Starý Plzenec
  • SK Aritma Praha
  • TJ Sokol Mėsto Touškov
  • ABC Braník
  • FK Motorlet Praha
  • TJ Přeštice
  • FK Dukla Praha

 

20. květen - Litovel (20/24)

  • HFK Olomouc
  • FC Kostelec na Hané
  • FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou
  • FK Němčice nad Hanou
  • FK Slavonín
  • FK Drnovice
  • Fotbalový klub Šumperk
  • SK Chválkovice
  • SK Loštice
  • SK Řetězárna Česká Ves
  • TJ Moravan Lednice
  • TJ Sokol Dub nad Moravou
  • TJ Sokol Olšany
  • FK Jeseník
  • 1.SK Prostějov
  • Litovel - Červenka
  • FK SK Bosonohy
  • SK Paseka
  • TJ Valašské Meziříčí
  • TJ Haná Prstějov

 

21. květen - Háj ve Slezsku (24/24)

  • BFK Frýdlant nad Ostravicí
  • FC Odra Petřkovice
  • FK Bospor Bohumín
  • Fotbalový Klub Těrlicko
  • MFK Vítkovice
  • SK Slavie Třebovice
  • Spolek SK Brušperk
  • Školní sportovní klub Bílovec
  • Tělovýchovná jednota Raduň
  • TJ Velká Polom
  • TJ Zašová
  • KMS JUVENTUS Bruntál
  • MFK Frýdek - Místek
  • FC Hlučín
  • SK Moravan Oldřišov
  • TJ Vítkov
  • FK Bolatice
  • TJ Sokol Štěpánkovice
  • Slovan Havířov
  • SFC Opava
  • FC Slavoj Olympia Bruntál
  • FC Ostrava - Jih
  • FK Fotbal Třinec
  • TJ Klimkovice

 

28. květen - Nové Město nad Metují (24/24)

  • SK POLABAN Nymburk
  • AFK Hronov
  • FC Nový Hradec Králové
  • FC Spartak Rychnov nad Kněžnou
  • FK Černilov
  • FK Česká Třebová
  • FK Náchod
  • FK Spartak Choceň
  • Fotbalový klub Chlumec nad Cidlinou
  • Kostelec/Častolovice
  • MFK Chrudim
  • RMSK CIDLINA Nový Bydžov
  • SK Holice
  • SK Rozkoš Česká Skalice
  • SK Vysoké Mýto
  • Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš - dívky
  • Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš - chlapci
  • TJ Červený Kostelec
  • TJ Lanškroun
  • TJ Straky
  • TJ Velké Poříčí
  • FK Baník Chvaletice
  • TJ Přelovice
  • Městský fotbalový klub Nové Město nad Metují

 

10. červen - Veselí nad Moravou (24/24)

  • FC Slovácko - dívky
  • SC Znojmo FK
  • FC ELSEREMO Brumov
  • FC Ivančice
  • FC Moravský Krumlov
  • FC Strání
  • FC Veselí nad Moravou
  • FK Dolní Němčí
  • FK Hodonín
  • FKM Morava (Vracov - Vlkoš)
  • Fotbalová akademie Zlechov
  • JISKRA Staré Město
  • SK Boršice
  • SK Louky
  • Svratka Brno
  • Tělovýchovná jednota Buchlovice
  • TJ Sokol Hradčovice
  • TJ Sokol Huštěnovice
  • TJ Spartak Hluk
  • TJ Štítná nad Vláří
  • FK Baník Ratíškovice (MiRaVa)
  • Moravské Prusy
  • SFK ELKO Holešov
  • TJ Šaratice

 

11. červen - Bystřice pod Hostýnem (24/24)

  • FC Koryčany
  • FK Bystřice pod Hostýnem
  • FK Chropyně
  • FK Luhačovice
  • Fotbalový klub Kozlovice
  • KMK Zubr Přerov
  • MFK Vyškov
  • SK Baťov 1930
  • SK Hanácká Slavia Kroměříž
  • SK Jedovnice
  • SK Lidečko
  • SK Líšeň
  • SK Olympia Ráječko
  • SK Slovácká Viktoria Bojkovice
  • Tatran Všechovice
  • Tělocvičná jednota Sokol Žalkovice
  • Tělovýchovná jednota Chvalčov
  • TJ Prusinovice
  • TJ Slavkov pod Hostýnem
  • TJ Spartak Valašské Klobouky
  • TJ Tatran Starý Lískovec
  • TJ Loukov
  • ČSK Uherský Brod
  • FK Blansko

Přihláška:

Přihlásit svůj klub můžete na bit.ly/ejc_2017 

*zvýrazněné kluby uhradily startovné

Zavřít menu