E.ON Junior Cup E.ON Junior Cup Aktuálně Seznam přihlášených týmů na E.ON Junior Cup 2017

Seznam přihlášených týmů na E.ON Junior Cup 2017

Ilustrační foto

Fotbalové týmy se mohou hlásit na 13. ročník E.ON Junior Cupu do 20. dubna. Každá kvalifikace je otevřená pro 24 týmů. Hrát se bude systémem 7+1 a vítězové kvalifikací postoupí na Velké finále, které se na energeticky úsporném E.ON Stadionu v Roudném uskuteční 8. až 10. září 2017. Poslední aktualizace: 22. března v 15:15.

1. květen - Kadaň (18 přihlášených/max. 24)

  • 1.FC Karlovy Vary
  • FC Cheb
  • FK Baník Sokolov
  • FK Český Lev Neštěmice
  • FK Litoměřicko
  • FK Tatran Kadaň
  • FK Ústí nad Labem
  • Fotbalová akademie Petra Voříška
  • Fotbalový Klub Ostrov
  • Fotbalový klub SEKO Louny
  • Junior Chomutov
  • SK Bosnia Online EU Teplice
  • SK Ervěnice-Jirkov
  • SK Havran Kryry
  • SK Kladno
  • SK Roudnice nad Labem
  • Tělovýchovná jednota Krásný Dvůr
  • Mostecký fotbalový klub

 

6. květen - Kamenný Újezd u Č. Budějovice (18/24) 

  • FK Slavoj Český Krumlov
  • FK Spartak Kaplice
  • Jihočeská fotbalová akademie
  • SK Dynamo České Budějovice U9
  • SK Lišov
  • SK Slavia České Budějovice
  • SK Včelná
  • SK Větřní
  • Slavoj Hrdějovice
  • Sokol Křemže kopaná
  • SKP České Budějovice
  • TJ Calofrig Borovany
  • TJ Hluboká nad Vltavou
  • TJ Lokomotiva České Budějovice
  • TJ Sokol Kamenný Újezd
  • TJ Sokol Olešnice
  • FK Borek
  • TJ Tatran Lomnice Nad Lužnicí

 

7. květen - Humpolec (18/24)

  • A.F.C. Humpolec
  • FC Spartak Velká Bíteš
  • FC Velké Meziříčí
  • FK Znojmo
  • RAFK Rajhrad
  • SFK Vrchovina
  • SK Bystřice nad Pernštejnem
  • SK Pernštejn Nedvědice
  • SK Telč
  • Sokol Dobšice
  • Sokol Kardašova Řečice
  • T.J. Nová Včelnice
  • TJ Ježek Rantířov
  • TJ Jiskra Nová Bystřice
  • TJ Nová Včelnice
  • TJ Sokol Bedřichov
  • TJ Velký Beranov 1975
  • AC Sparta Praha dívky

 

8. květen - Strakonice (24/24)

  • FC Netolice
  • Blatná
  • FC Písek
  • FC Volenice 2013
  • FK Admira Praha
  • FK Horažďovice
  • FK Junior Strakonice
  • FK Meteor Tábor
  • FK Tatran Prachatice
  • SC Xaverov Horní Počernice
  • SK Kavas Větrovy
  • SK Klatovy 1898
  • SK Slavoj Volyně
  • SK Union Vršovice
  • Sokol Suchdol nad Lužnicí
  • SSK Dobrá Voda u Českých Budějovic
  • Tělovýchovná jednota Sokol Bernartice
  • TJ Dražejov
  • TJ Hradiště
  • TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí
  • TJ Osek
  • TJ Sušice
  • TJ Šumavan Vimperk
  • Tělovýchovná jednota Malšice

 

13. květen - Raková (17/24)

  • ČAFC Praha
  • FC Rokycany
  • FC Tempo Praha
  • FC Vysočina Jihlava
  • FK Kohouti Rokycany
  • FK Tachov
  • SK Senco Doubravka
  • Sk Petřín Plzeň
  • SK Plzeň 1894
  • SKK Hovorčovice
  • Sokol Křimice
  • Sokol Plzeň - Letná
  • TJ Dioss Nýřany
  • TJ Holoubkov
  • TJ Hrádek
  • TJ Košutka Plzeň
  • FK Planá

 

20. květen - Litovel (14/24)

  • HFK Olomouc
  • FC Kostelec na Hané
  • FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou
  • FK Němčice nad Hanou
  • FK Slavonín
  • FK Drnovice
  • Fotbalový klub Šumperk
  • SK Chválkovice
  • SK Loštice
  • SK Řetězárna Česká Ves
  • TJ Moravan Lednice
  • TJ Sokol Dub nad Moravou
  • TJ Sokol Olšany
  • FK Jeseník

 

21. květen - Háj ve Slezsku (13/24)

  • BFK Frýdlant nad Ostravicí
  • FC Odra Petřkovice
  • FK Bospor Bohumín
  • Fotbalový Klub Těrlicko
  • MFK Vítkovice
  • SK Slavie Třebovice
  • Spolek SK Brušperk
  • Školní sportovní klub Bílovec
  • Tělovýchovná jednota Raduň
  • TJ Velká Polom
  • TJ Zašová
  • KMS JUVENTUS Bruntál
  • MFK Frýdek - Místek

 

28. květen - Nové Město nad Metují (23/24)

  • SK POLABAN Nymburk
  • AFK Hronov
  • FC Nový Hradec Králové
  • FC Spartak Rychnov nad Kněžnou
  • FK Černilov
  • FK Česká Třebová
  • FK Náchod
  • FK Spartak Choceň
  • Fotbalový klub Chlumec nad Cidlinou
  • Kostelec/Častolovice
  • MFK Chrudim
  • RMSK CIDLINA Nový Bydžov
  • SK Holice
  • SK Rozkoš Česká Skalice
  • SK Vysoké Mýto
  • Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš - dívky
  • Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš - chlapci
  • TJ Červený Kostelec
  • TJ Lanškroun
  • TJ Straky
  • TJ Velké Poříčí
  • FK Baník Chvaletice
  • TJ Přelovice

 

10. červen - Veselí nad Moravou (22/24)

  • FC Slovácko - dívky
  • SC Znojmo FK
  • FC ELSEREMO Brumov
  • FC Ivančice
  • FC Moravský Krumlov
  • FC Sparta Brno
  • FC Strání
  • FC Veselí nad Moravou
  • FK Dolní Němčí
  • FK Hodonín
  • FKM Morava (Vracov - Vlkoš)
  • Fotbalová akademie Zlechov
  • JISKRA Staré Město
  • SK Boršice
  • SK Louky
  • Svratka Brno
  • Tělovýchovná jednota Buchlovice
  • TJ Sokol Hradčovice
  • TJ Sokol Huštěnovice
  • TJ Spartak Hluk
  • TJ Štítná nad Vláří
  • FK Baník Ratíškovice (MiRaVa)

 

11. červen - Bystřice pod Hostýnem (24/24)

  • FC Koryčany
  • FK Bystřice pod Hostýnem
  • FK Chropyně
  • FK Luhačovice
  • Fotbalový klub Kozlovice
  • KMK Zubr Přerov
  • MFK Vyškov
  • SK Baťov 1930
  • SK Hanácká Slavia Kroměříž
  • SK Jedovnice
  • SK Lidečko
  • SK Líšeň
  • SK Olympia Ráječko
  • SK Slovácká Viktoria Bojkovice
  • Tatran Všechovice
  • Tělocvičná jednota Sokol Žalkovice
  • Tělovýchovná jednota Chvalčov
  • TJ Prusinovice
  • TJ Slavkov pod Hostýnem
  • TJ Spartak Valašské Klobouky
  • TJ Tatran Starý Lískovec
  • TJ Loukov
  • ČSK Uherský Brod
  • FK Blansko

Přihláška:

Přihlásit svůj klub můžete na bit.ly/ejc_2017 

*zvýrazněné kluby uhradily startovné

Zavřít menu