E.ON Junior Cup E.ON Junior Cup Aktuálně SKP České Budějovice postoupil na Seterm Velké finále i přes prohru ve finále kvalifikace

SKP České Budějovice postoupil na Seterm Velké finále i přes prohru ve finále kvalifikace

SKP České Budějovice

Dalším postupujícím do Seterm Velkého finále fotbalového turnaje E.ON Junior Cup je klub SKP České Budějovice. Jihočeši sice skončili na kvalifikaci v Kamenném Újezdu druzí, když ve finále prohráli těsně s městským rivalem z Dynama, ale díky automatické účasti svého ligového přemožitele postoupili z druhé příčky.

Do kvalifikačního kola v Kamenném Újezdu zasáhlo 24 týmů včetně SK Dynamo České Budějovice. „To má ale jako ligový celek účast na Velkém finále automatický. Proto postup dostali kluci z SKP,“ řekl vedoucí projektu E.ON Rodinný fotbálek Marek Pagač s tím, že Velké finále turnaje E.ON Junior Cup pro hráče do 10 let se odehraje 8. až 10. září na E.ON Stadionu v Roudném.

Skrz základní a nadstavbové skupiny postoupili do semifinále kromě českobudějovických týmů hráči Křemže a Benešova. Po prohrách s finalisty uspěl v boji o třetí místo Benešov, který vyhrál 4:2. Finále pak začalo lépe Dynamo, které šlo do vedení 3:0. Ve druhém poločase sice hráči SKP dokázali snížit na 2:3, ale vyrovnat již nestihli.

Nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen Filip Procházka (SK Benešov), nejlepším gólmanem se stal Eda Edelman (Křemže) a s 10 góly vyhrál cenu pro nejlepšího střelce Jan Kaňka ze Spartaku Kaplice.

Ohlasy trenérů:
Eliška Jášová, SK Dynamo České Budějovice:
„Turnaj byl skvěle zorganizovaný a pro děti to byl zážitek. V některých zápasech jsme měli i štěstí, protože jsme v určitých fázích hry polevili. Finále jsme dobře začali, ale pak přišlo ve druhém poločase malé podcenění. Kluci se alespoň z toho poučili.“

Václav Hrabík, SKP České Budějovice: „Ve finále jsme sice prohráli o gól, ale až tak nás to nemrzí. Odehráli jsme dobrý turnaj, strávili jsme v Kameňáku krásný den a občas kluci musí taky prohrát, což není na škodu. Za stavu 0:3 se kluci nezbláznili a zápas ještě zdramatizovali.“

Media centrum:
Fotogalerie z turnaje – bit.ly/EJC_2017_KU_turnaj
Fotogalerie týmů – bit.ly/EJC_2017_KU_tymy
Fotogalerie z vyhlášení - bit.ly/EJC_2017_KU_vyhlaseni
Z turnaje proběhl online textový přenos - bit.ly/EJC_2017_KU_online

Přehled postupujících na Seterm Velké finále bit.ly/EJC_2017_kvalifikanti

Výsledky kvalifikace v Kamenném Újezdu:

Skupina A: 
TJ Calofrig Borovany – FK Spartak Kaplice 0:1
Loko České Budějovice – SK Lišov 2:0
Slavoj Hrdějovice – TJ Sokol Kamenný Újezd 0:0
FK Spartak Kaplice – Loko České Budějovice 3:0
TJ Sokol Kamenný Újezd – TJ Calofrig Borovany 1:0
SK Lišov – Slavoj Hrdějovice 1:1
TJ Sokol Kamenný Újezd – FK Spartak Kaplice 0:5
Slavoj Hrdějovice – Loko České Budějovice 0:2
TJ Calofrig Borovany – SK Lišov 1:2
FK Spartak Kaplice – Slavoj Hrdějovice 2:1
SK Lišov – TJ Sokol Kamenný Újezd 1:0
Loko České Budějovice – TJ Calofrig Borovany 0:0
SK Lišov – FK Spartak Kaplice 0:1
TJ Calofrig Borovany – Slavoj Hrdějovice 0:1
TJ Sokol Kamenný Újezd – Loko České Budějovice 0:0

Tabulka skupiny A:
1. Kaplice 5 5 0 0 12:1 15
2. Loko České Budějovice 5 2 2 1 4:3 8
3. Lišov 5 2 1 2 4:5 7
4. Hrdějovice 5 1 2 2 3:5 5
5. Kamenný Újezd 5 1 2 2 1:6
6. Borovany 5 0 1 4 1:5 1

Skupina B:
SK Benešov – SKP České Budějovice 0:2
TJ Tatran Lomnice nad Lužnicí – FK Slavoj Český Krumlov 1:1
FC Bechyně – JFA 2:0
SKP České Budějovice - TJ Tatran Lomnice nad Lužnicí 2:0
JFA – SK Benešov 1:3
FK Slavoj Český Krumlov – FC Bechyně 0:1
JFA – SKP České Budějovice 0:6
FC Bechyně - TJ Tatran Lomnice nad Lužnicí 0:1
SK Benešov – FK Slavoj Český Krumlov 3:1
SKP České Budějovice – FC Bechyně 3:0
FK Slavoj Český Krumlov – JFA 3:0
TJ Tatran Lomnice nad Lužnicí – SK Benešov 0:0
FK Slavoj Český Krumlov – SKP České Budějovice 0:3
SK Benešov – FC Bechyně 1:0
JFA - TJ Tatran Lomnice nad Lužnicí 0:3

Tabulka skupiny B:
1. SKP 5 5 0 0 16:0 15
2. Benešov 5 3 1 1 7:3 10
3. Lomnice nad Lužnicí 5 2 2 1 5:3 8
4. Bechyně 5 2 0 3 3:5 6
5. Český Krumlov 5 1 1 3 4:8 4
6. JFA 5 0 0 5 1:17 0

Skupina C:
SK Stehelčeves – FK Borek 0:1
TJ Hluboká nad Vltavou – SK Dynamo České Budějovice U9 0:7
TJ Tatran Volary – TJ Slovan Kamenice nad Lipou 3:0
FK Borek – TJ Hluboká nad Vltavou 2:0
TJ Slovan Kamenice nad Lipou - SK Stehelčeves 1:1
SK Dynamo České Budějovice U9 – TJ Tatran Volary 1:0
TJ Slovan Kamenice nad Lipou – FK Borek 1:2
TJ Tatran Volary – TJ Hluboká nad Vltavou 5:0
SK Stehelčeves – SK Dynamo České Budějovice U9 0:5
FK Borek – TJ Tatran Volary 1:2
SK Dynamo České Budějovice U9 – TJ Slovan Kamenice nad Lipou 0:1
TJ Hluboká nad Vltavou - SK Stehelčeves 0:3
SK Dynamo České Budějovice U9 – FK Borek 2:0
SK Stehelčeves – TJ Tatran Volary 0:4
TJ Slovan Kamenice nad Lipou – TJ Hluboká nad Vltavou 5:0

Tabulka skupiny C:
1. SK Dynamo ČB 5 4 0 1 15:1 12
2. Volary 5 4 0 1 14:2 12
3. Borek 5 3 0 2 6:5 9
4. Kamenice nad Lipou 5 2 1 2 8:6 7
5. Stehelčeves 5 1 1 3 4:11 4
6. Hluboká nad Vltavou 5 0 0 5 0:22 0

Skupina D:
SKP České Budějovice B – Sokol Křemže 0:3
SK Slavia České Budějovice – SK Včelná 0:0
FK Dynamo Vyšší Brod – SK Větřní 1:1
Sokol Křemže – SK Slavia České Budějovice 2:0
SK Větřní – SKP České Budějovice B 0:4
SK Včelná – FK Dynamo Vyšší Brod 3:0
SK Větřní – Sokol Křemže 1:3
FK Dynamo Vyšší Brod – SK Slavia České Budějovice 0:3
SKP České Budějovice B – SK Včelná 0:2
Sokol Křemže – FK Dynamo Vyšší Brod 4:1
SK Včelná – SK Větřní 1:0
SK Slavia České Budějovice – SKP České Budějovice B 1:0
SK Včelná – Sokol Křemže 0:1
SKP České Budějovice B – FK Dynamo Vyšší Brod 3:0
SK Větřní – SK Slavia České Budějovice 0:2

Tabulka skupiny D:
1. Křemže 5 5 0 0 13:2 15
2. Včelná 5 3 1 1 6:1 10
3. Slavia České Budějovice 5 3 1 1 6:2 10
4. SKP České Budějovice B 5 2 0 3 7:6 6
5. Větřní 5 0 1 4 2:11 1
6. Vyšší Brod 5 0 1 4 2:14 1

Rozpis nadstavbových skupin:
Skupina E:
Kaplice – Lomnice nad Lužnicí 1:2
Loko České Budějovice – Benešov 0:2
Lišov – SKP České Budějovice 0:3
Kaplice – Benešov 1:2
Lišov – Lomnice nad Lužnicí 0:1
Loko ČB – SKP ČB 0:2
Lišov – Benešov 0:3
Kaplice – SKP České Budějovice 0:3
Loko ČB - Lomnice nad Lužnicí 0:0

Tabulka skupiny E:
1. SKP České Budějovice 5 5 0 0 12:0 15
2. Benešov 5 3 1 1 7:3 10
3. Lomnice nad Lužnicí 5 2 2 1 3:3 8
4. Kaplice 5 2 0 3 6:7 6
5. Loko České Budějovice 5 1 1 3 2:7 4
6. Lišov 5 0 0 5 0:10 0

Skupina F:
SK Dynamo ČB – Slavia ČB 4:0
Volary – Včelná 0:1
Borek – Křemže 0:3
SK Dynamo České Budějovice – Včelná 7:0
Borek – Slavia České Budějovice 0:1
Volary - Křemže 1:1
Borek – Včelná 0:3
SK Dynamo České Budějovice – Křemže 4:0
Slavia ČB - Volary 0:0

Tabulka skupiny F:
1. SK Dynamo České Budějovice 5 5 0 0 18:0 15
2. Křemže 5 3 1 1 7:5 10
3. Včelná 5 2 1 2 4:8 7
4. Volary 5 1 2 2 3:4 5
5. Slavia České Budějovice 5 1 2 2 1:6 5
6. Borek 5 0 0 5 1:11 0

Skupina G:
Hrdějovice – JFA 2:0
Kamenný Újezd – Český Krumlov 1:3
Borovany – Bechyně 0:1
Hrdějovice – Český Krumlov 0:3
Borovany – JFA 2:1
Kamenný Újezd – Bechyně 0:1
Borovany – Český Krumlov 0:1
Hrdějovice – Bechyně 0:1
JFA - Kamenný Újezd 0:1

Tabulka skupiny G:
1. Bechyně 5 5 0 0 6:0 15
2. Český Krumlov 5 4 0 1 10:2 12
3. Kamenný Újezd 5 3 1 1 3:4 7
4. Hrdějovice 5 2 1 2 3:4 7
5. Borovany 5 1 0 4 2:5 3
6. JFA 5 0 0 5 1:10 0

Skupina H:
Kamenice nad Lipou – Vyšší Brod 6:0
Stehelčeves – Větřní 0:1
Hluboká nad Vltavou – SKP České Budějovice B 0:3
Kamenice nad Lipou – Větřní 1:0
Hluboká nad Vltavou – Vyšší Brod 0:1
Stehelčeves – SKP České Budějovice B 0:2
Hluboká nad Vltavou – Větřní 1:1
Kamenice nad Lipou – SKP České Budějovice B 1:1
Vyšší Brod - Stehelčeves 0:0

Tabulka skupiny H:
1. SKP České Budějovice B 5 4 1 0 13:1 13
2. Kamenice nad Lipou 5 3 2 0 14:2 11
3. Větřní 5 1 2 2 3:7 5
4. Vyšší Brod 5 1 2 2 2:10 5
5. Stehelčeves 5 1 2 2 4:4 5
6. Hluboká nad Vltavou 5 0 1 4 1:13 1

Výsledky nadstavby:
Semifinále:
SKP České Budějovice - Křemže 6:0
SK Dynamo Č. Budějovice - Benešov 4:2

O 23. místo:
JFA - Hluboká nad Vltavou 0:1

O 21. místo:
Borovany - Stehelčeves 0:1

O 19. místo:
Hrdějovice - Vyšší Brod 2:0

O 17. místo: 
Kamenný Újezd - Větřní 0:1

O 15. místo:
Český Krumlov - Kamenice nad Lipou 1:0

O 13. místo:
Bechyně - SKP České Budějovice B 3:2

O 11. místo:
Lišov - Borek 0:2

O 9. místo: 
Loko České Budějovice - Slavia Č. Budějovice 0:1

O 7. místo: 
Kaplice - Volary 1:0

O 5. místo: 
Lomnice nad Lužnicí - Včelná 3:2

O 3. místo: 
Křemže - Benešov 2:4

Finále:
SK Dynamo Č. Budějovice - SKP Č. Budějovice 3:2

Zavřít menu