FK Hodonín

FK Hodonín porazil Znojmo a postoupil z kvalifikace ve Veselí nad Moravou

Turnaj pro kategorii U10 - E.ON Junior Cup - zná 9. postupujícího na Seterm Velké finále. Z kvalifikace ve Veselí nad Moravou postoupil FK Hodonín, který ve finále porazil 1. SC Znojmo 4:0.

Do turnaje zasáhlo 24 týmů a po celý den ukazovali vysokou kvalitu hráči FK Hodonín. Vyhráli jak základní, tak i nadstavbovou skupinu a přemožitele nenašli ani v semifinále a finále. „První polovina turnaje byla pro nás trošku jednodušší, protože jsme měli papírově lehčí soupeře. V nadstavbě se pak už měnila kvalita soupeřů k lepšímu a kluci se s tím museli vyrovnat. O to více nás těší, že jsme uhráli postup na finálový turnaj, kam se těšíme,“ uvedl trenér FK Hodonín Jiří Zavadil.

Fotoglerie z turnaje je ZDE.

Výsledky kvalifikace ve Veselí nad Moravou:

Základní skupiny:
Skupina A:

SK Boršice – FK Hodonín 0:9
Jiskra Staré Město – TJ Spartak Hluk 1:0
Moravské Prusy – FK Dolní Němčí 0:1
FK Hodonín – Jiskra Staré Město 4:0
FK Dolní Němčí – SK Boršice 0:4
TJ Spartak Hluk – Moravské Prusy 0:0
FK Dolní Němčí – FK Hodonín 0:5
Moravské Prusy – Jiskra Staré Město 0:1
SK Boršice – TJ Spartak Hluk 0:3
FK Hodonín – Moravské Prusy 3:0
TJ Spartak Hluk – FK Dolní Němčí 4:0
Jiskra Staré Město – SK Boršice 5:0
TJ Spartak Hluk – FK Hodonín 0:6
SK Boršice - Moravské Prusy 0:6
FK Dolní Němčí – Jiskra Staré Město 0:5

Tabulka:
1. FK Hodonín 5 5 0 0 27:0 15
2. Staré Město 5 4 0 1 12:4 12
3. Hluk 5 2 1 2 7:7 7
4. Moravské Prusy 5 1 1 3 6:5 4
5. Boršice 5 1 0 4 4:23 3
6. Dolní Němčí 5 1 0 4 1:18 3

Skupina B:
TJ Šaratice – FC Moravský Krumlov 0:1
1. SC Znojmo FK – TJ Sokol Hradčovice 5:0
TJ Štítná nad Vláří – MiRaVa 0:1
FC Moravský Krumlov - 1. SC Znojmo FK 0:2
MiRaVa – TJ Šaratice 1:0
TJ Sokol Hradčovice – TJ Štítná nad Vláří 0:2
MiRaVa – FC Moravský Krumlov 0:0
TJ Štítná nad Vláří - 1. SC Znojmo FK 1:2
TJ Šaratice – TJ Sokol Hradčovice 1:1
FC Moravský Krumlov – TJ Štítná nad Vláří 0:2
TJ Sokol Hradčovice – MiRaVa 0:2
1. SC Znojmo FK – TJ Šaratice 1:1
TJ Sokol Hradčovice – FC Moravský Krumlov 1:2
TJ Šaratice – TJ Štítná nad Vláří 0:1
MiRaVa - 1. SC Znojmo FK 5:0

Tabulka:
1. 1. SC Znojmo 5 3 2 0 10:2 11
2. Mirava 5 3 2 0 4:0 11
3. Štítná 5 3 0 2 6:3 9
4. Moravský Krumlov 5 2 1 2 3:5 7
5. TJ Šaratice 5 0 2 3 2:5 2
6. Sokol Hradčovice 5 0 1 4 2:12 1

Skupina C:
FC Veselí nad Moravou – FKM Morava 3:1
FA Zlechov – FC Ivančice 0:2
SFK Elko Holešov – TJ Buchlovice 3:0
FKM Morava – FA Zlechov 2:2
TJ Buchlovice – FC Veselí nad Moravou 0:6
FC Ivančice – SFK Elko Holešov 1:0
TJ Buchlovice – FKM Morava 0:2
SFK Elko Holešov – FA Zlechov 1:0
FC Veselí nad Moravou – FC Ivančice 2:3
FKM Morava – SFK Elko Holešov 3:0
FC Ivančice – TJ Buchlovice 5:0
FA Zlechov – FC Veselí nad Moravou 0:9
FC Ivančice – FKM Morava 5:0
FC Veselí nad Moravou – SFK Elko Holešov 2:0
TJ Buchlovice – FA Zlechov 0:3

Tabulka:
1. 1. SC Znojmo 5 3 2 0 10:2 11
2. Mirava 5 3 2 0 4:0 11
3. Štítná 5 3 0 2 6:3 9
4. Moravský Krumlov 5 2 1 2 3:5 7
5. TJ Šaratice 5 0 2 3 2:5 2
6. Sokol Hradčovice 5 0 1 4 2:12 1

Skupina D: 
1. FC Slovácko dívky – FC Strání 4:0
FC Elseremo Brumov – SK Louky 1:0
TJ Sokol Huštěnovice – Svratka Brno 0:5
FC Strání – FC Elseremo Brumov 0:2
Svratka Brno - 1. FC Slovácko dívky 1:1
SK Louky – TJ Sokol Huštěnovice 3:0
Svratka Brno – FC Strání 3:0
TJ Sokol Huštěnovice – FC Elseremo Brumov 0:7
1. FC Slovácko dívky – SK Louky 0:0
FC Strání – TJ Sokol Huštěnovice 4:1
SK Louky – Svratka Brno 1:1
FC Elseremo Brumov - 1. FC Slovácko dívky 1:1
SK Louky – FC Strání 0:0
1. FC Slovácko dívky – TJ Sokol Huštěnovice 4:0
Svratka Brno – FC Elseremo Brumov 12:30

Tabulka:
1. Svratka Brno 5 3 2 0 15:2 11
2. Brumov 5 3 1 1 11:6 10
3. 1. FC Slovácko dívky 5 2 3 0 10:2 9
4. SK Louky 5 1 3 1 4:2 6
5. FC Strání 5 1 1 3 4:10 4
6. Huštěnovice 5 0 0 5 1:23 0

Rozpis nadstavbových skupin:
Skupina E: 

Hodonín – Štítná 2:1
Staré Město – Mirava 0:0
Hluk – 1. SC Znojmo 0:2
Hodonín – Mirava 0:0
Hluk – Štítná 0:1
Staré Město – 1. SC Znojmo 0:1
Hluk – Mirava 0:0
Hodonín – 1. SC Znojmo 3:1
Staré Město – Štítná 0:0

Tabulka:
1. FK Hodonín 5 4 1 0 15:2 13
2. 1. SC Znojmo 5 3 1 1 6:4 10
3. Mirava 5 1 4 0 1:0 7
4. Staré Město 5 1 2 2 1:5 5
5. Štítná 5 1 1 3 3:5 4
6. Hluk 5 0 1 4 0:10 1

Skupina F: 
Ivančice – 1. FC Slovácko dívky 2:0
Veselí nad Moravou – Brumov 3:0
FKM Morava – Svratka Brno 0:4
Ivančice – Brumov 2:0
FKM Morava – 1. FC Slovácko dívky 1:4
Veselí nad Moravou – Svratka Brno 0:1
FKM Morava – Brumov 0:1
Ivančice – Svratka Brno 1:1
Veselí nad Moravou – 1. FC Slovácko dívky 0:0

Tabulka:
1. Ivančice 5 4 1 0 13:3 13
2. Svratka Brno 5 3 2 0 12:2 11
3. Veselí nad Moravou 5 2 1 2 8:5 7
4. 1. FC Slovácko dívky 5 1 3 1 6:5 6
5. Brumov 5 1 1 3 2:11 4
6. FKM Morava 5 0 0 5 2:17 0

Skupina G: 
Prusy – Hradčovice 1:0
Boršice – Šaratice 0:5
Dolní Němčí – Moravský Krumlov 0:4
Prusy – Šaratice 1:0
Dolní Němčí – Hradčovice 0:4
Boršice – Moravský Krumlov 0:5
Dolní Němčí – Šaratice 0:7
Prusy – Moravský Krumlov 2:2
Boršice – Hradčovice 0:5

Tabulka:
1. Moravský Krumlov 5 4 1 0 14:3 13
2. Prusy 5 3 1 1 10:3 10
3. Šaratice 5 2 1 2 13:3 7
4. Hradčovice 5 2 1 2 11:4 7
5. Boršice 5 1 0 4 4:21 3
6. Dolní Němčí 5 1 0 4 1:19 3

Skupina H: 
Holešov – Huštěnovice 3:0
Zlechov – Strání 0:1
Buchlovice – Louky 0:4
Holešov – Strání 0:1
Buchlovice – Huštěnovice 2:0
Zlechov – Louky 1:3
Buchlovice – Strání 0:0
Holešov – Louky 0:0
Zlechov – Huštěnovice 5:0

Tabulka:
1. Louky 5 3 2 0 10:1 11
2. Strání 5 3 2 0 6:1 11
3. Holešov 5 3 1 1 7:1 10
4. Zlechov 5 2 0 3 9:5 6
5. Buchlovice 5 1 1 3 2:10 4
6. Huštěnovice 5 0 0 5 1:17 0

Rozpis finálové části:
Semifinále: 

FK Hodonín – Svratka Brno 2:0
Ivančice -1. SC Znojmo 2:3 po penaltách

O 23. místo: 
Dolní Němčí - Huštěnovice 3:2

O 21. místo: 
Boršice - Buchlovice 0:5

O 19. místo: 
Hradčovice - Zlechov 2:1

O 17. místo: 
Šaratice - Holešov 4:0

O 15. místo: 
Moravské Prusy - Strání 1:0

O 13. místo: 
Moravský Krumlov - Louky 0:1

O 11. místo: 
Hluk – FKM Morava 2:3 po penaltách

O 9. místo: 
Štítná - Brumov 1:0 po penaltách

O 7. místo: 
Staré Město - 1. FC Slovácko dívky 1:0 po penaltách

O 5. místo: 
Mirava – Veselí nad Moravou 1:2 po penaltách

O 3. místo: 
Svratka Brno - FC Ivančice 0:4

Finále: 
FK Hodonín - 1. SC Znojmo 4:0