Hráči FK Česká Třebová vyhráli osmou kvalifikaci turnaje E.ON Junior Cup

Kvalifikace Nové Město nad Metují

Fotbalový turnaj E.ON Junior Cup pro kategorii U10 má odehraných osm kvalifikačních kol. V Novém Městě nad Metují vyhrál FK Česká Třebová a zajistil si postup na zářijové Seterm Velké finále.

E.ON Junior Cup je fotbalový turnaj pro hráče do 10 let. Z předchozích kvalifikací mají postup na Seterm Velké finále FK Ústí nad Labem, SKP České Budějovice, AC Sparta Praha dívky, TJ Sokol Hrusice, FK Kohouti Rokycany, FK Šumperk a FC Hlučín.

„Osmým postupujícím je FK Česká Třebová, který porazil ve finále TJ Lanškroun 1:0 gólem ze závěru zápasu,“ řekl Marek Pagač, vedoucí projektu E.ON Rodinný fotbálek s tím, že kvalifikaci v Novém Městě nad Metují hrálo 24 týmů. „Velké finále se odehraje 8. až 10. září na energeticky úsporném E.ON Stadionu klubu Malše Roudné na jihu Čech.“

Poslední dvě kvalifikace se hrají 10. června ve Veselí nad Moravou a 11. června v Bystřici pod Hostýnem. „Obě kvalifikace jsou zaplněny a nastoupí do nich 24 týmů,“ dodal Pagač. Seterm Velké finále odehraje v září 40 týmů včetně zahraničních hostů.

Ohlasy:

Jiří Deml, trenér FK Česká Třebová: „Před turnajem bychom byli spokojení s 10. místem, Tedy postoupit do lepší nadstavbové skupiny a být v horní polovině turnaje. Podle průběhu postupně rostly nároky a s nimi i bojovnost a výkony našich kluků. Hrálo se za náročného počasí, ale zvládli jsme to. Je to nádherný pocit.“

Media centrum:
Fotogalerie z turnaje – bit.ly/EJC_2017_NMNM_turnaj
Fotogalerie týmů – bit.ly/EJC_2017_NMNM_tymy
Fotogalerie z vyhlášení - bit.ly/EJC_2017_NMNM_vyhlaseni
Z turnaje proběhl online textový přenos – bit.ly/EJC_2017_NMNM_online

Přehled postupujících na Seterm Velké finále bit.ly/EJC_2017_kvalifikanti

Nejlepší hráči turnaje:
Nejlepší brankář:
Michal Jeřábek (SK Vysoké Mýto)
Nejlepší hráč: Matyáš Kubík (FC Sparta Brno)
Nejlepší střelec: Jakub Jelínek (FK Česká Třebová, 12)

Výsledky kvalifikace v Novém Městě nad Metují:

Skupina A: 
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou – TJ Sokol Třebeš dívky 2:0
FC Nový Hradec Králové – FC Sparta Brno 0:3
FK Chlumec nad Cidlinou – SK Polaban Nymburk 1:0
TJ Sokol Třebeš dívky – FC Nový Hradec Králové 0:7
SK Polaban Nymburk - FC Spartak Rychnov nad Kněžnou 0:2
FC Sparta Brno – FK Chlumec nad Cidlinou 2:0
SK Polaban Nymburk – TJ Sokol Třebeš dívky 0:0
FK Chlumec nad Cidlinou - FC Nový Hradec Králové 1:0
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou – FC Sparta Brno 1:1
TJ Sokol Třebeš dívky – FK Chlumec nad Cidlinou 0:5
FC Sparta Brno – SK Polaban Nymburk 3:0
FC Nový Hradec Králové - FC Spartak Rychnov nad Kněžnou 0:3
FC Sparta Brno – TJ Sokol Třebeš dívky 7:0
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou – FK Chlumec nad Cidlinou 0:0
SK Polaban Nymburk – FC Nový Hradec Králové 0:3

Tabulka skupiny A:
1. Sparta Brno 5 4 1 0 16:1 13
2. Spartak Rychnov nad Kněžnou 5 3 2 0 8:1 11
3. Chlumec nad Cidlinou 5 3 1 1 7:2 10
4. Nový Hradec Králové 5 2 0 3 10:7 6
5. Nymburk 5 0 1 4 0:9 1
6. Sokol Třebeš dívky 5 0 1 4 0:21 1

Skupina B:
MFK Chrudim – AFK Hronov 4:0
TJ Straky – SK Rozkoš Česká Skalice 0:3
TJ Červený Kostelec – FK Spartak Choceň 1:1
AFK Hronov – TJ Straky 0:3
FK Spartak Choceň – MFK Chrudim 0:0
SK Rozkoš Česká Skalice – TJ Červený Kostelec 0:0
FK Spartak Choceň – AFK Hronov 7:0
TJ Červený Kostelec – TJ Straky 5:0
MFK Chrudim – SK Rozkoš Česká Skalice 0:0
AFK Hronov – TJ Červený Kostelec 0:3
SK Rozkoš Česká Skalice – FK Spartak Choceň 0:1
TJ Straky – MFK Chrudim 1:2
SK Rozkoš Česká Skalice – AFK Hronov 2:0
MFK Chrudim – TJ Červený Kostelec 0:1
FK Spartak Choceň – TJ Straky 7:0

Tabulka skupiny B:
1. Choceň 5 3 2 0 10:1 11
2. Červený Kostelec 5 3 2 0 10:1 11
3. MFK Chrudim 5 2 2 1 6:2 8
4. Česká Skalice 5 2 2 1 5:1 8
5. TJ Straky 5 1 0 4 4:17 3
6. Hronov 5 0 0 5 0:19 0

Skupina C:
SK Holice – RMSK Cidlina Nový Bydžov 0:3
MFK Nové Město nad Metují – FK Česká Třebová 0:2
FK Baník Chvaletice – FK Náchod 0:0
RMSK Cidlina Nový Bydžov – MFK Nové Město nad Metují 0:0
FK Náchod – SK Holice 0:1
FK Česká Třebová – FK Baník Chvaletice 2:0
FK Náchod - RMSK Cidlina Nový Bydžov 0:1
FK Baník Chvaletice – MFK Nové Město nad Metují 1:2
SK Holice – FK Česká Třebová 0:3
RMSK Cidlina Nový Bydžov – FK Baník Chvaletice 1:0
FK Česká Třebová – FK Náchod 1:0
MFK Nové Město nad Metují – SK Holice 1:0
FK Česká Třebová - RMSK Cidlina Nový Bydžov 0:1
SK Holice – FK Baník Chvaletice 1:2
FK Náchod – MFK Nové Město nad Metují 0:2

Tabulka skupiny C:
1. Nový Bydžov 5 4 1 0 6:0 13
2. Česká Třebová 5 4 0 1 8:1 12
3. Nové Město nad Metují 5 3 1 1 5:3 10
4. Chvaletice 5 1 1 3 3:6 4
5. Holice 5 1 0 3 2:9 3
6. Náchod 5 0 1 4 0:5 1

Skupina D:
TJ Přelovice – FK Černilov 2:2
SK Vysoké Mýto – TJ Lanškroun 0:1
TJ Sokol Třebeš chlapci – Kostelec/Častolovice 2:0
FK Černilov – SK Vysoké Mýto 0:2
Kostelec/Častolovice – TJ Přelovice 2:0
TJ Lanškroun – TJ Sokol Třebeš chlapci 1:0
Kostelec/Častolovice – FK Černilov 3:1
TJ Sokol Třebeš chlapci – SK Vysoké Mýto 0:0
TJ Přelovice – TJ Lanškroun 0:5
FK Černilov – TJ Sokol Třebeš chlapci 0:3
TJ Lanškroun - Kostelec/Častolovice 1:0
SK Vysoké Mýto – TJ Přelovice 1:0
TJ Lanškroun – FK Černilov 4:0
TJ Přelovice – TJ Sokol Třebeš chlapci 0:4
Kostelec/Častolovice – SK Vysoké Mýto 0:0

Tabulka skupiny D:
1. Lanškroun 5 5 0 0 12:0 15
2. Sokol Třebeš kluci 5 3 1 1 9:1 10
3. Vysoké Mýto 5 2 2 1 3:1 8
4. Kostelec/Častolovice 5 2 1 2 5:4 7
5.Černilov 5 0 1 4 3:14 1
6. Přelovice 5 0 1 4 2:14 1

Rozpis nadstavbových skupin:
Skupina E:
Sparta Brno - Chrudim 2:0
Rychnov nad Kněžnou - Červený Kostelec 0:2
Chlumec nad Cidlinou - Choceň 0:1
Sparta Brno - Červený Kostelec 2:0
Chlumec nad Cidlinou - Chrudim 0:1
Rychnov nad Kněžnou - Choceň 1:0
Chlumec nad Cidlinou - Červený Kostelec 0:0
Sparta Brno - Choceň 0:2
Rychnov nad Kněžnou - Chrudim 2:1

Tabulka skupiny E:
1. FC Sparta Brno 5 3 1 1 7:3 10
2. TJ Červený Kostelec 5 2 2 1 4:3 8
3. Rychnov nad Kněžnou 5 2 2 1 4:4 8
4. Choceň 5 2 2 1 4:2 8
5. Chrudim 5 1 1 3 2:5 4
6. Chlumec nad Cidlinou 5 0 2 3 0:4 2

Skupina F:
Nový Bydžov - Vysoké Mýto 1:0
Česká Třebová - Třebeš chlapci 1:0
Nové Město nad Metují - Lanškroun 0:3
Nový Bydžov - Třebeš kluci 1:1
Nové Město nad Metují - Vysoké Mýto 0:0
Česká Třebová - Lanškroun 1:0
Nové Město nad Metují - Třebeš kluci 1:3
Nový Bydžov - Lanškroun 0:0
Česká Třebová - Vysoké Mýto 2:0

Tabulka skupiny F:
1. Česká Třebová 5 4 0 1 6:1 12
2. TJ Lanškroun 5 3 1 1 5:1 10
3. Nový Bydžov 5 2 3 0 3:1 9
4. Třebeš chlapci 5 1 2 2 4:4 5
5. Vysoké Mýto 5 0 2 3 0:4 2
6. Nové Město nad Metují 5 0 2 3 1:8 2

Skupina G:
Nový Hradec Králové - Hronov 3:0
Nymburk - TJ Straky 1:1
Třebeš dívky - Česká Skalice 0:1
Nový Hradec Králové - TJ Straky 4:0
Třebeš dívky - Hronov 0:1
Nymburk - Česká Skalice 3:0
Třebeš dívky - TJ Straky 0:1
Nový Hradec Králové - Česká Skalice 0:2
Nymburk - Hronov 2:0

Tabulka skupiny G:
1. Česká Skalice 5 4 0 1 8:3 12
2. Nový Hradec Králové 5 4 0 1 17:2 12
3. Nymburk 5 2 2 1 6:4 8
4. TJ Straky 5 2 1 2 5:8 7
5. Hronov 5 1 0 4 1:10 3
6. Třebeš dívky 5 0 1 4 0:10 1

Skupina H:
Chvaletice - Přelovice 2:0
Holice - Černilov 0:2
Náchod - Kostelec/Častolovice 0:2
Chvaletice - Černilov 2:1
Náchod - Přelovice 1:0
Holice - Kostelec/Častolovice 0:3
Náchod - Černilov 1:2
Chvaletice - Kostelec/Častolovice 0:1
Holice - Přelovice 0:1

Tabulka skupiny H:
1. Kostelec/Častolovice 5 5 0 0 11: 15
2. Chvaletice 5 3 1 1 6:3 10
3. Černilov 5 2 1 2 8:8 7
4. Náchod 5 1 1 3 2:5 4
5. Přelovice 5 1 1 3 3:7 4
6. Holice 5 1 0 4 2:8 3

Výsledky nadstavby:
Semifinále:
FC Sparta Brno - TJ Lanškroun 0:1 po penaltách
FK Česká Třebová - TJ Červený Kostelec 1:0 po penaltách

O 23. místo: 
TJ Sokol Třebeš dívky - SK Holice 0:1

O 21. místo: 
AFK Hronov - TJ Přelovice 1:5

O 19. místo: 
TJ Straky - FK Náchod 1:3

O 17. místo: 
SK Polaban Nymburk - FK Černilov 1:0

O 15. místo: 
FC Nový Hradec Králové - FK Baník Chvaletice 3:0

O 13. místo: 
SK Rozkoš Česká Skalice - Kostelec/Častolovice 1:0 po penaltách

O 11. místo: 
FK Chlumec nad Cidlinou - MFK Nové Město nad Metují 1:0

O 9. místo: 
MFK Chrudim - SK Vysoké Mýto 1:0 po penaltách

O 7. místo: 
FK Spartak Choceň - TJ Sokol Třebeš chlapci 1:0

O 5. místo: 
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou - RMSK Cidlina Nový Bydžov 3:1

O 3. místo: 
FC Sparta Brno – TJ Červený Kostelec 2:0

Finále: 
TJ Lanškroun – FK Česká Třebová 0:1