Junior Cup čekají poslední dvě kvalifikace. Hrát se bude ve Veselí nad Moravou a Bystřici pod Hostýnem

Ilustrační foto

E.ON Junior Cup, fotbalový turnaj pro hráče do deseti let, pokračuje o víkendu 10. a 11. června v pořadí devátou a desátou kvalifikací. Vítězové turnajů postoupí na zářijové Seterm Velké finále.

Turnaje začnou shodně v 9 hodin a finále jsou v plánu na 17:00. „Formát turnajů jsou čtyři základní skupiny, ze kterých se postupuje do nadstavbových skupin. Po odehrání všech těchto zápasů se bude pokračovat play-off a zápasy o umístění,“ řekl vedoucí projektu E.ON Rodinný fotbálek Marek Pagač.

„Turnaje ve Veselí nad Moravou a Bystřici pod Hostýnem jsou plně obsazeny a zasáhne do nich 24 týmů. Vítězové turnajů postoupí na finálový turnaj, který je v plánu 8. až 10. září na energeticky úsporném E.ON Stadionu v Roudném na jihu Čech,“ dodal Pagač s tím, že do Seterm Velkého finále zasáhne 40 týmů včetně kompletní české špičky a zahraničních hostů.

Každý hráč si po slavnostním vyhlášení kvalifikace odnese značkový míč PUMA a vítězný tým poukaz na postup na Seterm Velké finále. Hlavní cenou zářijového turnaje bude cesta za patronem projektu Janem Kollerem do přímořského Monaka.

Online textový přenos: