size4-1498819090-stadion

Měníme marketingovou strategii

Vážení přátelé E.ON Rodinného fotbálku,

byla pro nás velká radost a potěšení s vámi spolupracovat a potkávat se po dlouhých 13 let. Energetika je obor, který v poslední době zaznamenává historicky největší změny a transformaci. Stejně tak se mění i marketing a komunikace naší společnosti a také my jsme se rozhodli udělat historicky největší změny v našem marketingu, což znamená aktualizovat i naše aktivity směrem k dětem a mládeži.

V roce 2018 již nebudeme otevírat další ročníky E.ON Junior Cupu ani E.ON Beach Junior Cupu. Za proběhnuté ročníky jsme vybavili míčem téměř 40 000 nadaných hráčů, pomohli zlepšit bezpečnost na téměř 300 sportovištích a plnili sny malým fotbalistům. Díky projektu se nejlepší týmy podívaly do Francie, Rumunska, Belgie, Nizozemska či Německa. Týmy při těchto výjezdech viděli i zápasy špičkových soutěží a se svými rodinami si užily velkou zábavu, což byl také cíl projektu. Díky našim ambasadorům se kluci setkali s historicky nejlepším střelcem české reprezentace Janem Kollerem, trénovali s Petrem Čechem, Patrikem Bergerem nebo se potkali s Milanem Barošem. Věříme, že na to jen tak nezapomenou.

Od 1. 1. 2018 budeme naší aktivitu a sílu věnovat přípravě nových projektů, které budeme zaměřovat na přípravu dětí do nové doby energetiky, kde se toho brzy hodně změní.

Naše děti se již budou běžně dopravovat e-mobilem, nebo ho budou sdílet a energii si budou z obnovitelných zdrojů vyrábět a uchovávat v rámci svého domu, který se samozřejmě bude ovládat jak jinak než „chytře“. Čeká nás všechny v této oblasti mnoho výzev a změn a E.ON chce být pro vás a vaše děti průvodcem do tohoto světa budoucí energetiky.

Přejeme vám mnoho úspěchů nejen ve sportovní životě a těšíme se s vámi brzo na viděnou v novém světě energetiky.

Stránky projektu budou dostupné nejpozději do 31. března 2018. Poté budou definitivně vypnuty. Pokud si chcete stáhnout své vzpomínky, učiňte tak co nejdříve.

Tým E.ON Rodinného fotbálku a Marketingové komunikace E.ON

P.S. Malou „ochutnávku“ jak a co budeme dělat už můžete dnes vidět v ekotechnickém centru Alternátor v Třebíči nebo na https://www.ecofuture.cz/clanek/alternator-rozsiruje-expozici-ktera-pomuze-detem-lepe-pochopit-odkud-se-bere-energie