878A0163

Nové Město nad Metují přivítá v neděli osmou kvalifikaci E.ON Junior Cupu. Hrát bude 24 týmů

E.ON Junior Cup, fotbalový turnaj pro hráče do deseti let, pokračuje v neděli 28. května kvalifikačním turnajem v Novém Městě nad Metují v Královéhradeckém kraji. Vítěz turnaje postoupí na Seterm Velké finále.

Osmé kvalifikační kolo začne v 9 hodin ve sportovním areálu v novoměstské ulici 28. října a finále je v plánu na 17:00. „Formát turnaje jsou čtyři základní skupiny, ze kterých se postupuje do nadstavbových skupin. Po odehrání všech těchto zápasů se bude pokračovat play-off a zápasy o umístění,“ řekl vedoucí projektu E.ON Rodinný fotbálek Marek Pagač.

„Během května a června se odehraje deset kvalifikačních kol a v září finálový turnaj, který je v plánu 8. až 10. září na energeticky úsporném E.ON Stadionu v Roudném na jihu Čech,“ dodal Pagač s tím, že do finále zasáhne 40 týmů včetně kompletní české špičky a zahraničních hostů.

Kvalifikace v Novém Městě nad Metují přivítá maximální počet 24 týmů včetně dívčího výběru Sokolu Třebeš. Každý hráč si po slavnostním vyhlášení turnaje odnese značkový míč PUMA a vítězný tým poukaz na postup na Seterm Velké finále. Hlavní cenou zářijového turnaje bude cesta za patronem projektu Janem Kollerem do přímořského Monaka.


Los turnaje:

 

A

B

C

D

 1 

TJ Sokol Třebeš - dívky

AFK Hronov

RMSK Cidlina Nový Bydžov

FK Černilov

2

FC Sparta Brno

 SK Rozkoš Česká Skalice 

FK Česká Třebová

TJ Lanškroun

3

 FK Chlumec nad Cidlinou 

TJ Červený Kostelec

FK Baník Chvaletice

 TJ Sokol Třebeš - chlapci 

4

SK Polaban Nymburk

FK Spartak Choceň

FK Náchod

Kostelec / Častolovice

5

FC Nový Hradec Králové

TJ Straky

 MFK Nové Město nad Metují 

SK Vysoké Mýto

6

 FC Spartak Rychnov n. K. 

MFK Chrudim

SK Holice

TJ Přelovice